REKLAMA
REKLAMA

Spartanki w blasku złota! Fantastyczne dziewczyny na szczycie podium! (FOTO)

SANOK / ZAHUTYŃ. 9 czerwca trzy zawodniczki UKS Spartanie Zahutyń wraz z trenerem Mirosławem Kźmierczakiem udały się do miejscowości Banino na II Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół w Fitness FIT-KIDS &FITNESS AEROBIC. Dziewczynki zakończyły sezon znakomicie i każda z nich wróciła z medalem.

Aktualne Mistrzynie Świata i Polski Martynka Posadzka kat. do lat 8 i Konstancja Iwańczyk kat. do lat 12 nie zawiodły i stanęły na najwyższym stopniu podium, zdobywając złote krążki. Zawodniczki reprezentowały również Szkołę Podstawową nr 1 w Sanoku. Duże osiągnięcie również dla siostry Konstancji Izabeli Bednarz, która wystartowała po dłuższej przerwie spowodowanej kontuzją kolana i rywalizując z z zawodniczkami starszymi w kat. do 8 lat zdobyła brąz, reprezentowała Niepubliczne Przedszkole Akademia Małego Geniusza w Sanoku.

To jeszcze nie koniec dobrych wiadomości dzień przed zawodami trener i dwie zawodniczki Martynka i Konstancja wystąpiły na oficjalnym otwarciu Mistrzostw Polski w Szermierce juniorów do lat 14. Dziewczynki zostały zaproszone przez Aleksandrę Kobielak z Akademii Fitness Sportowego Gdańsk, za co bardzo dziękujemy. Fitnesski zachwyciły publiczność. Trener, zawodniczki i rodzice są bardzo zadowoleni.

Cieszmy się że nasze dziewczynki imponują swoimi umiejętnościami, zachwycają i tak intensywnie pną się w górę. Życzymy im wielu dalszych sukcesów.W tym samym czasie w Sanoku pozostałe Spartanki wystąpiły w PWSZ na Festiwalu Zabawy zorganizowanym z okazji dnia dziecka za co również dziękujemy – podkreślają rodzice.

 

foto: archiwum prywatne rodziców zawodniczek

13-06-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)