REKLAMA
REKLAMA

Spartanki w blasku złota! Fantastyczne dziewczyny na szczycie podium! (FOTO)

SANOK / ZAHUTYŃ. 9 czerwca trzy zawodniczki UKS Spartanie Zahutyń wraz z trenerem Mirosławem Kźmierczakiem udały się do miejscowości Banino na II Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół w Fitness FIT-KIDS &FITNESS AEROBIC. Dziewczynki zakończyły sezon znakomicie i każda z nich wróciła z medalem.

Aktualne Mistrzynie Świata i Polski Martynka Posadzka kat. do lat 8 i Konstancja Iwańczyk kat. do lat 12 nie zawiodły i stanęły na najwyższym stopniu podium, zdobywając złote krążki. Zawodniczki reprezentowały również Szkołę Podstawową nr 1 w Sanoku. Duże osiągnięcie również dla siostry Konstancji Izabeli Bednarz, która wystartowała po dłuższej przerwie spowodowanej kontuzją kolana i rywalizując z z zawodniczkami starszymi w kat. do 8 lat zdobyła brąz, reprezentowała Niepubliczne Przedszkole Akademia Małego Geniusza w Sanoku.

To jeszcze nie koniec dobrych wiadomości dzień przed zawodami trener i dwie zawodniczki Martynka i Konstancja wystąpiły na oficjalnym otwarciu Mistrzostw Polski w Szermierce juniorów do lat 14. Dziewczynki zostały zaproszone przez Aleksandrę Kobielak z Akademii Fitness Sportowego Gdańsk, za co bardzo dziękujemy. Fitnesski zachwyciły publiczność. Trener, zawodniczki i rodzice są bardzo zadowoleni.

Cieszmy się że nasze dziewczynki imponują swoimi umiejętnościami, zachwycają i tak intensywnie pną się w górę. Życzymy im wielu dalszych sukcesów.W tym samym czasie w Sanoku pozostałe Spartanki wystąpiły w PWSZ na Festiwalu Zabawy zorganizowanym z okazji dnia dziecka za co również dziękujemy – podkreślają rodzice.

 

foto: archiwum prywatne rodziców zawodniczek

13-06-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)