REKLAMA
REKLAMA

Srebro dla naszych unihokeistek!

SANOK / PODKARPACIE. W sobotę mieliśmy przyjemność być po raz pierwszy organizatorem Akademickich Mistrzostw Województwa Podkarpackiego w Unihokeju Kobiet, gdzie rywalizowało 6 uczelni z naszego regionu. Nasze Unihokeistki ostatecznie zostały Wicemistrzem Województwa Podkarpackiego Szkół Wyższych!

W fazie grupowej nasza drużyna zmierzyła się z uczelnią PWSZ Krosno wygrywając 3:1, następnie w kolejnym spotkaniu podejmowaliśmy zespół PWST-e Jarosław gdzie również odnieśliśmy zwycięstwo 5:0.

W fazie finałowej po wyrównanym pojedynku nasze dziewczyny wygrały z Politechnika Rzeszowska 1:0. W decydującym spotkaniu o 1 miejsce niestety nasz zespół minimalnie przegrał z Uniwersytetem Rzeszowskim 1:0. Mimo to wielkie brawa dla całego zespołu za walkę do końca i serce zostawione na boisku!

Na zakończenie z każdej drużyny został wybierany najlepszy zawodnik, w naszym zespole została wybrana Basia Hejnosz, natomiast nagrodę indywidualną za największą liczbę bramek (6 trafień) w Mistrzostwach otrzymała Karolina Sobota z naszej drużyny!

Dodatkowo na listę strzelców podczas całych mistrzostw wpisały się: Karolina Wojdyło 2 oraz Paulina Jurasińska.

Skład:
Patrycja Wojtoń, Barbara Hejnosz, Gabriela Stach, Karolina Sobota, Diana Kozdraś, Paulina Jurasińska, Karolina Wojdyło, Justyna Piłat, Katarzyna Muszańska, Joanna Bacior.

Trener:
Mateusz Kowalski.

za: AZS PWSZ Sanok / fb

29-04-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)