REKLAMA
REKLAMA

Srebro dla naszych unihokeistek!

SANOK / PODKARPACIE. W sobotę mieliśmy przyjemność być po raz pierwszy organizatorem Akademickich Mistrzostw Województwa Podkarpackiego w Unihokeju Kobiet, gdzie rywalizowało 6 uczelni z naszego regionu. Nasze Unihokeistki ostatecznie zostały Wicemistrzem Województwa Podkarpackiego Szkół Wyższych!

W fazie grupowej nasza drużyna zmierzyła się z uczelnią PWSZ Krosno wygrywając 3:1, następnie w kolejnym spotkaniu podejmowaliśmy zespół PWST-e Jarosław gdzie również odnieśliśmy zwycięstwo 5:0.

W fazie finałowej po wyrównanym pojedynku nasze dziewczyny wygrały z Politechnika Rzeszowska 1:0. W decydującym spotkaniu o 1 miejsce niestety nasz zespół minimalnie przegrał z Uniwersytetem Rzeszowskim 1:0. Mimo to wielkie brawa dla całego zespołu za walkę do końca i serce zostawione na boisku!

Na zakończenie z każdej drużyny został wybierany najlepszy zawodnik, w naszym zespole została wybrana Basia Hejnosz, natomiast nagrodę indywidualną za największą liczbę bramek (6 trafień) w Mistrzostwach otrzymała Karolina Sobota z naszej drużyny!

Dodatkowo na listę strzelców podczas całych mistrzostw wpisały się: Karolina Wojdyło 2 oraz Paulina Jurasińska.

Skład:
Patrycja Wojtoń, Barbara Hejnosz, Gabriela Stach, Karolina Sobota, Diana Kozdraś, Paulina Jurasińska, Karolina Wojdyło, Justyna Piłat, Katarzyna Muszańska, Joanna Bacior.

Trener:
Mateusz Kowalski.

za: AZS PWSZ Sanok / fb

29-04-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)