REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Zderzenie dwóch samochodów i motocykla. Jedna osoba w szpitalu (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Na ul. Mickiewicza w Sanoku doszło do groźnego zderzenia dwóch samochodów i motocykla. Trwa akcja strażaków, ratowników i policjantów. Według relacji świadków, co najmniej jedna osoba została przewieziona do szpitala. Droga jest całkowicie zablokowana.

Według wstępnych informacji przekazywanych nam przez świadków, około godziny 12:00, na ul. Mickiewicza w Sanoku, w okolicy szkoły doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych oraz motocykla. Co najmniej jedna osoba miała zostać przewieziona do szpitala. Trwa akcja strażaków, ratowników i policjantów.

AKTUALIZACJA 12:45:

Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 11.44, do zdarzenia doszło na ul. Mickiewicza w Sanoku. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący Hyundaiem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu motocykliscie (Honda) doprowadzając do zderzenie tych pojazdów oraz nadjeżdżającego samochodu marki Honda. Motocyklista został zabrany do szpitala. Pozostali uczestnicy nie odnieśli obrażeń – relacjonuje asp. szt. Anna Oleniacz z KPP Sanok.

zdjęcia: materiały nadesłane

21-07-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)