REKLAMA
REKLAMA

Strongmeni rywalizowali w Nowosielcach. Jubileuszowa edycja strażackiej imprezy (FOTO)

POWIAT SANOCKI  / PODKARPACIE. W niedzielę w Nowosielcach rozegrano Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze oraz strażacki Strongman. Emocjom sportowym towarzyszyła świetna rywalizacja.

To była już 10. edycja zawodów sportowo-pożarniczych.

Niedzielne, sierpniowe popołudnie w Nowosielcach zarezerwowano dla strażackich strongmenów. Drużyny ochotników z powiatu sanockiego rywalizowały w pełnym słońcu o miano najlepszych – zarówno wśród drużyn sportowych jak i wśród strongmenów.

Konkurencje sprawdzały sprawności i umiejętności zawodników, wymagały szybkości i sprytu, ale także znalazły się takie, które przysporzyły widowni wiele uśmiechu. W tym miejscu wystarczy wspomnieć chociażby brodzenie w pianie.

Jednak najważniejsza podczas zmagań była dobra zabawa.

Niskie ukłony i serdeczne gratulacje dla wszystkich drużyn, które wzięły udział w zmaganiach. Jesteście wielcy! Duma rozpiera widząc na podium dwie drużyny z terenu Gminy Zarszyn. OSP Nowosielce jako gospodarze stanęliście na wysokości zadania i pokazaliście klasę, a przede wszystkim doskonałe przygotowanie. Ochotnicza Straż Pożarna w Zarszynie myślę, że drugi stopień podium będzie dla Was motywacją do dalszych ćwiczeń. Bardzo dziękuję za przybycie moim koleżankom i kolegom samorządowcom Staroście Sanockiemu Stanisławowi Chęć , Wójtowi Gminy Tyrawa Wołoska Teresie Brzeżawskiej-Juszczak, Wójtowi Gminy Komańcza Romanowi Bzdykowi, Wójtowi Gminy Bukowsko Markowi Bańkowskiemu oraz Wójtowi Gminy Besko Mariuszowi Bałabanowi. Cieszę się, że wspólnie mogliśmy wspierać nasze drużyny – napisała na swoim fanpage Magdalena Gajewska, wójt gminy Zarszyn.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

foto: Magdalena Gajewska/Facebook

12-08-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)