REKLAMA
REKLAMA

Strongmeni rywalizowali w Nowosielcach. Jubileuszowa edycja strażackiej imprezy (FOTO)

POWIAT SANOCKI  / PODKARPACIE. W niedzielę w Nowosielcach rozegrano Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze oraz strażacki Strongman. Emocjom sportowym towarzyszyła świetna rywalizacja.

To była już 10. edycja zawodów sportowo-pożarniczych.

Niedzielne, sierpniowe popołudnie w Nowosielcach zarezerwowano dla strażackich strongmenów. Drużyny ochotników z powiatu sanockiego rywalizowały w pełnym słońcu o miano najlepszych – zarówno wśród drużyn sportowych jak i wśród strongmenów.

Konkurencje sprawdzały sprawności i umiejętności zawodników, wymagały szybkości i sprytu, ale także znalazły się takie, które przysporzyły widowni wiele uśmiechu. W tym miejscu wystarczy wspomnieć chociażby brodzenie w pianie.

Jednak najważniejsza podczas zmagań była dobra zabawa.

Niskie ukłony i serdeczne gratulacje dla wszystkich drużyn, które wzięły udział w zmaganiach. Jesteście wielcy! Duma rozpiera widząc na podium dwie drużyny z terenu Gminy Zarszyn. OSP Nowosielce jako gospodarze stanęliście na wysokości zadania i pokazaliście klasę, a przede wszystkim doskonałe przygotowanie. Ochotnicza Straż Pożarna w Zarszynie myślę, że drugi stopień podium będzie dla Was motywacją do dalszych ćwiczeń. Bardzo dziękuję za przybycie moim koleżankom i kolegom samorządowcom Staroście Sanockiemu Stanisławowi Chęć , Wójtowi Gminy Tyrawa Wołoska Teresie Brzeżawskiej-Juszczak, Wójtowi Gminy Komańcza Romanowi Bzdykowi, Wójtowi Gminy Bukowsko Markowi Bańkowskiemu oraz Wójtowi Gminy Besko Mariuszowi Bałabanowi. Cieszę się, że wspólnie mogliśmy wspierać nasze drużyny – napisała na swoim fanpage Magdalena Gajewska, wójt gminy Zarszyn.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

foto: Magdalena Gajewska/Facebook

12-08-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)