REKLAMA
REKLAMA

Sukces mażoretek z „VIVID” z Jaćmierza (ZDJĘCIA)

JAĆMIERZ / PODKARPACIE. Mażoretki z zespołu VIVID Jaćmierz stanęły na najwyższym stopniu podium w konkursie „Taneczne Talenty 2019”, który w weekend odbywał się w Świerzowej Polskiej.

W dniach 23-24 marca w Świerzowej Polskiej odbył się III Dziecięcy i Młodzieżowy Konkurs „Taneczne Talenty 2019” organizowany przez Studio Tańca „AT DANCE” Tomasza Berkowicza. Konkurs ten cieszy się ogromną popularnością, czego dowodem jest fakt, iż do konkursu zgłosiło się ponad 2 tys. uczestników, a wśród nich można było podziwiać zespoły także ze Słowacji.

Zespół mażoretek „Vivid” działający przy OSP w Jaćmierzu reprezentowały 3 grupy i każda z nich stanęła na podium! W kategorii „Cheerleading oraz Artystyczny Taniec Akrobatyczny”, która była podzielona na 3 grupy wiekowe, dziewczęta z Jaćmierza nie miały sobie równych.

Przedszkolaki „Baby Vivid” zajęły 1 miejsce z wyróżnieniem, kadetki „Mini Vivid” – 2 miejsce, natomiast juniorki „Vivid” – 1 miejsce.

Warto również wspomnieć tutaj o osiągnięciach sprzed kilku tygodni. Podczas XIV Przeglądu Zespołów Tańca Sportowego „Zapasy taneczne”, który odbył się 8 lutego w Nisku grupa Kadetek „Mini Vivid” zajęła 2 miejsce, natomiast Juniorki uplasowały się na 3 miejscu.

Nie sposób nie wspomnieć o wielkiej pracy jaką wykonują instruktorka Paulina Baran, która wybiera muzykę i opracowuje choreografię dla wszystkich trzech grup oraz menadżer i opiekun zespołu Lucyna Najsarek, zawsze obecna podczas każdego treningu i występu, nieustannie motywuje i wspiera dziewczęta w podejmowanym wysiłku, a przede wszystkim dba o dobre relacje w grupie.

Mażoretki z Jaćmierza ciężko pracują na swoje sukcesy, trenując po kilka godzin tygodniowo. Jednak jak zauważa instruktorka grupy, to bez wątpienia pozytywna atmosfera treningów i radość ze wspólnie spędzanego czasu daje dziewczętom więcej siły i motywacji podczas zmagań konkursowych, co przekłada się na wyniki.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

źródło: materiały nadesłane

25-03-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)