REKLAMA
REKLAMA

Susz, kryształki, tabletki. 12 zatrzymanych w sprawie narkotykowej

USTRZYKI DOLNE / PODKARPACIE. Policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali 12 osób podejrzanych o przestępstwa narkotykowe. Zabezpieczyli marihuanę i biały proszek. Mieszkańcy powiatu bieszczadzkiego odpowiadać będą za posiadanie środków odurzających. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.


Początkiem marca funkcjonariusze zatrzymali 25-letniego mieszkańca gm. Ustrzyki Dolne. Młody mężczyzna miał przy sobie susz roślinny. Policyjny tester potwierdził, że jest to marihuana. Kilka dni później podjęte przez policjantów działania doprowadziły do zatrzymania 3 osób – dwóch mężczyzn i kobiety, w wieku od 17 do 24 lat. Podczas wykonywanych czynności okazało się, że 19-letni mieszkaniec powiatu bieszczadzkiego miał przy sobie biały proszek. Także u jego 17-letniej znajomej policjanci zabezpieczyli biały proszek, susz roślinny i tabletkę. Trzecia z osób, 24-latek po przesłuchaniu został zwolniony do domu.

W pierwszy dzień wiosny funkcjonariusze zatrzymali kolejne dwie osoby – kobietę i mężczyznę w wieku 18 lat. Oboje to mieszkańcy powiatu bieszczadzkiego. W trakcie kontroli okazało się, że mają przy sobie substancje z suszem roślinnym. Dodatkowo w trakcie przeszukania domu kobiety, policjanci znaleźli susz roślinny.

W miniony piątek policjanci uzyskali informację, że dwóch mieszkańców powiatu bieszczadzkiego może posiadać narkotyki. 16 i 21-latek posiadali substancję zabronioną w postaci kryształków. Jeden z mężczyzn w swoim domu miał krzew konopi indyjskich, wagę oraz młynek. Do tej sprawy zatrzymano także 40-letnią mieszkankę powiatu sanockiego i 20-letniego mieszkańca powiatu leskiego. U kobiety policjanci zabezpieczyli susz roślinny, natomiast u mężczyzny kryształki.

W sumie ustrzyccy policjanci, zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, zatrzymali 12 osób. Po przesłuchaniach wszystkie osoby zostały zwolnione.

Sprawa jest rozwojowa, po wykonaniu wszystkich czynności, będzie można rozstrzygnąć, kto i jakiej treści zarzuty usłyszy.

KPP Ustrzyki Dolne

26-03-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)