REKLAMA
REKLAMA

Susz, kryształki, tabletki. 12 zatrzymanych w sprawie narkotykowej

USTRZYKI DOLNE / PODKARPACIE. Policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali 12 osób podejrzanych o przestępstwa narkotykowe. Zabezpieczyli marihuanę i biały proszek. Mieszkańcy powiatu bieszczadzkiego odpowiadać będą za posiadanie środków odurzających. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.


Początkiem marca funkcjonariusze zatrzymali 25-letniego mieszkańca gm. Ustrzyki Dolne. Młody mężczyzna miał przy sobie susz roślinny. Policyjny tester potwierdził, że jest to marihuana. Kilka dni później podjęte przez policjantów działania doprowadziły do zatrzymania 3 osób – dwóch mężczyzn i kobiety, w wieku od 17 do 24 lat. Podczas wykonywanych czynności okazało się, że 19-letni mieszkaniec powiatu bieszczadzkiego miał przy sobie biały proszek. Także u jego 17-letniej znajomej policjanci zabezpieczyli biały proszek, susz roślinny i tabletkę. Trzecia z osób, 24-latek po przesłuchaniu został zwolniony do domu.

W pierwszy dzień wiosny funkcjonariusze zatrzymali kolejne dwie osoby – kobietę i mężczyznę w wieku 18 lat. Oboje to mieszkańcy powiatu bieszczadzkiego. W trakcie kontroli okazało się, że mają przy sobie substancje z suszem roślinnym. Dodatkowo w trakcie przeszukania domu kobiety, policjanci znaleźli susz roślinny.

W miniony piątek policjanci uzyskali informację, że dwóch mieszkańców powiatu bieszczadzkiego może posiadać narkotyki. 16 i 21-latek posiadali substancję zabronioną w postaci kryształków. Jeden z mężczyzn w swoim domu miał krzew konopi indyjskich, wagę oraz młynek. Do tej sprawy zatrzymano także 40-letnią mieszkankę powiatu sanockiego i 20-letniego mieszkańca powiatu leskiego. U kobiety policjanci zabezpieczyli susz roślinny, natomiast u mężczyzny kryształki.

W sumie ustrzyccy policjanci, zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, zatrzymali 12 osób. Po przesłuchaniach wszystkie osoby zostały zwolnione.

Sprawa jest rozwojowa, po wykonaniu wszystkich czynności, będzie można rozstrzygnąć, kto i jakiej treści zarzuty usłyszy.

KPP Ustrzyki Dolne

26-03-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)