REKLAMA
REKLAMA

Testy piłkarskie w Ekoball-u Stali. Nowa grupa w Akademii

SANOK / PODKARPACIE. O tym, że piłka nożna to najpopularniejsza dyscyplina w naszym kraju, nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Świadczą też o tym zainteresowanie w naszym regionie. Klub Sportowy Ekoball zaprasza na testy piłkarskie. Akademia Piłkarska Sanok informuje natomiast o utworzeniu nowej grupy. 

– Dołącz do nas, zagraj w Ekoballu – Stali Sanok! Jeżeli chcesz rozwijać swoje umiejętności piłkarskie, sprawdzić się na poziomie IV – ligowym lub walczyć z najlepszymi drużynami juniorskimi na Podkarpaciu – serdecznie zapraszamy na otwarty trening w środę, 3 lipca. Szczegóły na plakacie! – czytamy na fb Klubu Sportowego Ekoball.

Weź dziecko za rękę, uśmiech na buzię, buty sportowe do plecaka i przyjdź.

Odbyły się pierwsze zajęcia dla nowo powstałej grupy dzieciaków z rocznika 2013 i młodszych. Młodzi piłkarze z ogromna radością i zapałem brały udział we wszystkich zabawach i grach zaaplikowanych im przez trenera Bernarda Sołtysika, który po zajęciach potwierdził ogromny potencjał nowo powstałej grupy. Wszyscy fajnie się bawili, a po treningu w nagrodę za zaangażowanie dzieciaki zostały nagrodzone cukierkami.

Wszystkich wahających się jeszcze zapraszamy na następne zajęcia we wtorki i czwartek 2 i 4 lipca – godz. 17.00 na sanockie błonia – ilość miejsc ograniczona!


– W czerwcu powstała nowa najmłodsza grupa Akademii Piłkarskiej WIKI Sanok. Zawodnicy i zawodniczki z rocznika 2014 i 2015 prezentują świetne umiejętności. Trenerzy dbają o to, aby każdy trening był dla najmłodszych niezapomnianym przeżyciem i świetną zabawą. Zapraszamy wszystkich chętnych do nowej grupy już w sierpniu – podaje z kolei profil fb Akademii Piłkarskiej Sanok.

Poniżej kilka zdjęć z naboru przeprowadzonego pod koniec czerwca.

foto nagłówek: zdjęcie poglądowe

02-07-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)