REKLAMA
REKLAMA

Testy piłkarskie w Ekoball-u Stali. Nowa grupa w Akademii

SANOK / PODKARPACIE. O tym, że piłka nożna to najpopularniejsza dyscyplina w naszym kraju, nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Świadczą też o tym zainteresowanie w naszym regionie. Klub Sportowy Ekoball zaprasza na testy piłkarskie. Akademia Piłkarska Sanok informuje natomiast o utworzeniu nowej grupy. 

– Dołącz do nas, zagraj w Ekoballu – Stali Sanok! Jeżeli chcesz rozwijać swoje umiejętności piłkarskie, sprawdzić się na poziomie IV – ligowym lub walczyć z najlepszymi drużynami juniorskimi na Podkarpaciu – serdecznie zapraszamy na otwarty trening w środę, 3 lipca. Szczegóły na plakacie! – czytamy na fb Klubu Sportowego Ekoball.

Weź dziecko za rękę, uśmiech na buzię, buty sportowe do plecaka i przyjdź.

Odbyły się pierwsze zajęcia dla nowo powstałej grupy dzieciaków z rocznika 2013 i młodszych. Młodzi piłkarze z ogromna radością i zapałem brały udział we wszystkich zabawach i grach zaaplikowanych im przez trenera Bernarda Sołtysika, który po zajęciach potwierdził ogromny potencjał nowo powstałej grupy. Wszyscy fajnie się bawili, a po treningu w nagrodę za zaangażowanie dzieciaki zostały nagrodzone cukierkami.

Wszystkich wahających się jeszcze zapraszamy na następne zajęcia we wtorki i czwartek 2 i 4 lipca – godz. 17.00 na sanockie błonia – ilość miejsc ograniczona!


– W czerwcu powstała nowa najmłodsza grupa Akademii Piłkarskiej WIKI Sanok. Zawodnicy i zawodniczki z rocznika 2014 i 2015 prezentują świetne umiejętności. Trenerzy dbają o to, aby każdy trening był dla najmłodszych niezapomnianym przeżyciem i świetną zabawą. Zapraszamy wszystkich chętnych do nowej grupy już w sierpniu – podaje z kolei profil fb Akademii Piłkarskiej Sanok.

Poniżej kilka zdjęć z naboru przeprowadzonego pod koniec czerwca.

foto nagłówek: zdjęcie poglądowe

02-07-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)