REKLAMA
REKLAMA

Trzy brązy dla karateków z Niebieszczan! (ZDJĘCIA)

NIEBIESZCZANY, LEŻAJSK / PODKARPACIE. W sobotę 30 marca 2019 r., miały miejsce Mistrzostwa Makroregionu Południowego w Leżajsku. Poziom zawodów, jak na ten turniej przystało, był bardzo wysoki.


UKS Karate Kyokushin Kumite Niebieszczany reprezentowali: Anna Czaban, Krzysztof Kot i Krzysztof Rycyk pod okiem trenera Sensei Janusza Czabana. Cała trójka wywalczyła brązowe medale. Anna Czaban, której pozostało sporo „pamiątek” z ostatniego turnieju w Tokio, ostatecznie zdecydowała się na start w tych zawodach, niestety w półfinale brakło już sił na więcej, uległa zwyciężczyni kategorii +65 kg (reprezentantce kraju). Krzysztof Kot po długiej, bo ponad 18 letniej przerwie w turniejach, zdecydował się wrócić na dojo i po niespełna pół roku treningów wystartował ponownie, tym razem w kategorii masters – 85 kg, zajmując 3 miejsce, przegrywając ze zwycięzcą swojej kategorii. Krzysztof Rycyk, mając za sobą również niespełna 6 miesięcy treningów na grupie zawodniczej, odpadł w półfinale, zajmując 3 miejsce w kategorii junior młodszy – 55kg, ulegając także zwycięzcy kategorii.

Klub może pochwalić się niesamowitym wsparciem, którego udzielają mu pozostali trenujący, to już kolejny turniej na który jadą razem ze starszymi kolegami i wiernie im kibicują. Zbierając tym samym doświadczenie, które pomoże im kiedyś stanąć na macie.

foto: Karolina z Go Hard Art/archiwum klubu

03-04-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)