REKLAMA
REKLAMA

Trzy brązy dla karateków z Niebieszczan! (ZDJĘCIA)

NIEBIESZCZANY, LEŻAJSK / PODKARPACIE. W sobotę 30 marca 2019 r., miały miejsce Mistrzostwa Makroregionu Południowego w Leżajsku. Poziom zawodów, jak na ten turniej przystało, był bardzo wysoki.


UKS Karate Kyokushin Kumite Niebieszczany reprezentowali: Anna Czaban, Krzysztof Kot i Krzysztof Rycyk pod okiem trenera Sensei Janusza Czabana. Cała trójka wywalczyła brązowe medale. Anna Czaban, której pozostało sporo „pamiątek” z ostatniego turnieju w Tokio, ostatecznie zdecydowała się na start w tych zawodach, niestety w półfinale brakło już sił na więcej, uległa zwyciężczyni kategorii +65 kg (reprezentantce kraju). Krzysztof Kot po długiej, bo ponad 18 letniej przerwie w turniejach, zdecydował się wrócić na dojo i po niespełna pół roku treningów wystartował ponownie, tym razem w kategorii masters – 85 kg, zajmując 3 miejsce, przegrywając ze zwycięzcą swojej kategorii. Krzysztof Rycyk, mając za sobą również niespełna 6 miesięcy treningów na grupie zawodniczej, odpadł w półfinale, zajmując 3 miejsce w kategorii junior młodszy – 55kg, ulegając także zwycięzcy kategorii.

Klub może pochwalić się niesamowitym wsparciem, którego udzielają mu pozostali trenujący, to już kolejny turniej na który jadą razem ze starszymi kolegami i wiernie im kibicują. Zbierając tym samym doświadczenie, które pomoże im kiedyś stanąć na macie.

foto: Karolina z Go Hard Art/archiwum klubu

03-04-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)