REKLAMA
REKLAMA

Trzy brązy dla karateków z Niebieszczan! (ZDJĘCIA)

NIEBIESZCZANY, LEŻAJSK / PODKARPACIE. W sobotę 30 marca 2019 r., miały miejsce Mistrzostwa Makroregionu Południowego w Leżajsku. Poziom zawodów, jak na ten turniej przystało, był bardzo wysoki.


UKS Karate Kyokushin Kumite Niebieszczany reprezentowali: Anna Czaban, Krzysztof Kot i Krzysztof Rycyk pod okiem trenera Sensei Janusza Czabana. Cała trójka wywalczyła brązowe medale. Anna Czaban, której pozostało sporo „pamiątek” z ostatniego turnieju w Tokio, ostatecznie zdecydowała się na start w tych zawodach, niestety w półfinale brakło już sił na więcej, uległa zwyciężczyni kategorii +65 kg (reprezentantce kraju). Krzysztof Kot po długiej, bo ponad 18 letniej przerwie w turniejach, zdecydował się wrócić na dojo i po niespełna pół roku treningów wystartował ponownie, tym razem w kategorii masters – 85 kg, zajmując 3 miejsce, przegrywając ze zwycięzcą swojej kategorii. Krzysztof Rycyk, mając za sobą również niespełna 6 miesięcy treningów na grupie zawodniczej, odpadł w półfinale, zajmując 3 miejsce w kategorii junior młodszy – 55kg, ulegając także zwycięzcy kategorii.

Klub może pochwalić się niesamowitym wsparciem, którego udzielają mu pozostali trenujący, to już kolejny turniej na który jadą razem ze starszymi kolegami i wiernie im kibicują. Zbierając tym samym doświadczenie, które pomoże im kiedyś stanąć na macie.

foto: Karolina z Go Hard Art/archiwum klubu

03-04-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)