REKLAMA
REKLAMA

USTRZYKI DOLNE: Kobieta zginęła. Mężczyzna walczy o życie

USTRZYKI DOLNE / PODKARPACIE. Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło wczoraj (5 bm.) na ulicy 29 Listopada w Ustrzykach Dolnych. Kierujący toyotą na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącił dwie osoby.

65-letnia kobieta pomimo podjętej reanimacji zmarła. 78-letni mężczyzna trafił najpierw do szpitala w Ustrzykach Dolnych, następnie został przetransportowany do Rzeszowa. Jego stan jest ciężki. Ma połamane ręce oraz nogi, poważne obrażenia klatki piersiowej oraz głowy.

Kierujący to 40-letni mieszkaniec powiatu bieszczadzkiego. W chwili zdarzenia był trzeźwy.

Zostało zabezpieczone nagranie z monitoringu. Prowadzone postępowanie, wyjaśni dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Apelujemy o ostrożność i rozwagę na drodze!

Zbliżając się autem do przejścia dla pieszych, zwolnijmy i zachowajmy szczególną ostrożność. Gdy poruszamy się pieszo zawsze przed wejściem na jezdnię upewnijmy się, że nic nie jedzie i możemy bezpiecznie przejść. Dla własnego bezpieczeństwa warto zadbać o swoją widoczność nosząc odblaski, nawet w terenie zabudowanym. Właściwa widoczność pieszego daje szansę kierowcy na wcześniejszą reakcję, a tym samym niejednokrotnie na uniknięcie wypadku.

red. / KPP Ustrzyki Dolne

06-05-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)