REKLAMA
REKLAMA

Utrudnienia na drogach w związku z kolizjami

SANOK / PODKARPACIE. Wczoraj (9 bm.) po południu, policjanci pracowali na miejscach dwóch kolizji drogowych. Doszło do nich na terenie Sanoka. W obydwu przypadkach przyczyną było niedostosowanie prędkości do warunków drogowych. Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń.

Policjanci pracowali na miejscu kolizji drogowych, które miały miejsce w krótkich odstępach czasowych i stanowiły niemałe utrudnienia w ruchu na głównych drogach miasta.

Do pierwszego zdarzenia doszło po godz. 14. na ul. Krakowskiej. Kierujący renaultem nie dostosował prędkości do warunków ruchu i najechał na tył prawidłowo jadącej hondy. 60-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego – sprawca zdarzenia – został ukarany mandatem.

Kolejne zdarzenie miało miejsce godzinę później, na skrzyżowaniu ulic Królowej Bony i Lwowskiej w Sanoku. Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący autobusem nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i najechał na tył renaulta, który z kolei uderzył w jadąca przed nim hondę. Cztery osoby zostały przewiezione do szpitala, na szczęście nikt nie doznał poważnych obrażeń. Kierujący autobusem 33-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego, został ukarany mandatem.

Policja apeluje o ostrożność szczególnie w godzinach, w których ruch pojazdów i pieszych jest intensywny oraz przypomina o zachowaniu odpowiedniej odległości pomiędzy pojazdami, zwłaszcza na remontowanych odcinkach dróg.

KPP Sanok


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Zderzenie osobówki z autobusem na Błoniach (ZDJĘCIA)

10-09-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)