REKLAMA
REKLAMA

Utrudnienia na drogach w związku z kolizjami

SANOK / PODKARPACIE. Wczoraj (9 bm.) po południu, policjanci pracowali na miejscach dwóch kolizji drogowych. Doszło do nich na terenie Sanoka. W obydwu przypadkach przyczyną było niedostosowanie prędkości do warunków drogowych. Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń.

Policjanci pracowali na miejscu kolizji drogowych, które miały miejsce w krótkich odstępach czasowych i stanowiły niemałe utrudnienia w ruchu na głównych drogach miasta.

Do pierwszego zdarzenia doszło po godz. 14. na ul. Krakowskiej. Kierujący renaultem nie dostosował prędkości do warunków ruchu i najechał na tył prawidłowo jadącej hondy. 60-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego – sprawca zdarzenia – został ukarany mandatem.

Kolejne zdarzenie miało miejsce godzinę później, na skrzyżowaniu ulic Królowej Bony i Lwowskiej w Sanoku. Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący autobusem nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i najechał na tył renaulta, który z kolei uderzył w jadąca przed nim hondę. Cztery osoby zostały przewiezione do szpitala, na szczęście nikt nie doznał poważnych obrażeń. Kierujący autobusem 33-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego, został ukarany mandatem.

Policja apeluje o ostrożność szczególnie w godzinach, w których ruch pojazdów i pieszych jest intensywny oraz przypomina o zachowaniu odpowiedniej odległości pomiędzy pojazdami, zwłaszcza na remontowanych odcinkach dróg.

KPP Sanok


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Zderzenie osobówki z autobusem na Błoniach (ZDJĘCIA)

10-09-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)