REKLAMA
REKLAMA

ZARSZYN: Zderzenie autobusu i dwóch osobówek (ZDJĘCIA)

ZARSZYN / PODKARPACIE. Około godziny 8:00, na drodze krajowej nr 28 w Zarszynie doszło do zdarzenia z udziałem autobusu oraz dwóch samochodów osobowych. Dwie osoby zostały przewiezione do szpitala. Na miejscu zespół ratownictwa medycznego i radiowozy policji.

AKTUALIZACJA 11:25:

W zdarzeniu ucierpiały dwie osoby. Zostały przewiezione do szpitala.

Pas w stronę Krosna był zablokowany.

Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 8:00. Ze wstępnych ustaleń wynika, że w Zarszynie na ul. Bieszczadzkiej, kierujący VW zatrzymał się na jezdni i chciał wykonać manewr skrętu w lewo. Jadący za nim kierujący VW również się zatrzymał. Nie zatrzymał się jadący z tyłu kierowca autobusu i najechał na VW doprowadzając do zderzenia pojazdów. Obrażeń doznał kierujący środkowego VW i jego pasażerka. Trwają ich badania. Pas w kierunku Krosna zablokowany. Ruch odbywa się wahadłowo – relacjonuje asp. szt. Anna Oleniacz z KPP Sanok.

Na miejscu pracowali również technicy. Przeprowadzono czynności zmierzające do ustalenia dokładnych okoliczności zdarzenia.

Wkrótce więcej informacji.

19-09-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)