REKLAMA
REKLAMA

ZARSZYN: Zderzenie autobusu i dwóch osobówek (ZDJĘCIA)

ZARSZYN / PODKARPACIE. Około godziny 8:00, na drodze krajowej nr 28 w Zarszynie doszło do zdarzenia z udziałem autobusu oraz dwóch samochodów osobowych. Dwie osoby zostały przewiezione do szpitala. Na miejscu zespół ratownictwa medycznego i radiowozy policji.

AKTUALIZACJA 11:25:

W zdarzeniu ucierpiały dwie osoby. Zostały przewiezione do szpitala.

Pas w stronę Krosna był zablokowany.

Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 8:00. Ze wstępnych ustaleń wynika, że w Zarszynie na ul. Bieszczadzkiej, kierujący VW zatrzymał się na jezdni i chciał wykonać manewr skrętu w lewo. Jadący za nim kierujący VW również się zatrzymał. Nie zatrzymał się jadący z tyłu kierowca autobusu i najechał na VW doprowadzając do zderzenia pojazdów. Obrażeń doznał kierujący środkowego VW i jego pasażerka. Trwają ich badania. Pas w kierunku Krosna zablokowany. Ruch odbywa się wahadłowo – relacjonuje asp. szt. Anna Oleniacz z KPP Sanok.

Na miejscu pracowali również technicy. Przeprowadzono czynności zmierzające do ustalenia dokładnych okoliczności zdarzenia.

Wkrótce więcej informacji.

19-09-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)