REKLAMA
REKLAMA

UWAGA NA OKULICKIEGO! Są dodatkowe utrudnienia!

SANOK / PODKARPACIE. We wtorek 2 kwietnia na ul. Okulickiego wystąpią dodatkowe utrudnienia w ruchu, w związku z budową obwodnicy Sanoka.

W dniu 02.04.2019 pojawią się dodatkowe utrudnienia w ruchu na ulicy Okulickiego w Sanoku. W związku z budową drogi pod obiektem będą czasowe zawężenia jezdni do jednego pasa ruchu. Ruch będzie kierowany ręcznie lub za pomocą sygnalizacji świetlnej, w zależności od pory dnia i natężenia ruchu. Utrudnienia potrwają od 6 do 8 tygodni – informuje Damian Delikat, zastępca dyrektora kontraktu MAX BÖGL Polska. – W ciągu 4 tygodni ruch zostanie przełożony na docelową trasę wewnątrz obiektu WD-3. Ruch pieszych na czas tych utrudnień zostanie przekierowany na ciąg odsunięty od ruchu pojazdów zgodnie z załączonym schematem – dodaje.

Zarówno pieszych jak i kierowców prosi się o szczególną ostrożność, przestrzeganie oznakowania oraz wykonywanie poleceń osób kierujących ruchem.

 

02-04-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)