REKLAMA
REKLAMA

UWAGA NA OKULICKIEGO! Są dodatkowe utrudnienia!

SANOK / PODKARPACIE. We wtorek 2 kwietnia na ul. Okulickiego wystąpią dodatkowe utrudnienia w ruchu, w związku z budową obwodnicy Sanoka.

W dniu 02.04.2019 pojawią się dodatkowe utrudnienia w ruchu na ulicy Okulickiego w Sanoku. W związku z budową drogi pod obiektem będą czasowe zawężenia jezdni do jednego pasa ruchu. Ruch będzie kierowany ręcznie lub za pomocą sygnalizacji świetlnej, w zależności od pory dnia i natężenia ruchu. Utrudnienia potrwają od 6 do 8 tygodni – informuje Damian Delikat, zastępca dyrektora kontraktu MAX BÖGL Polska. – W ciągu 4 tygodni ruch zostanie przełożony na docelową trasę wewnątrz obiektu WD-3. Ruch pieszych na czas tych utrudnień zostanie przekierowany na ciąg odsunięty od ruchu pojazdów zgodnie z załączonym schematem – dodaje.

Zarówno pieszych jak i kierowców prosi się o szczególną ostrożność, przestrzeganie oznakowania oraz wykonywanie poleceń osób kierujących ruchem.

 

02-04-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)