REKLAMA
REKLAMA

VIVO! Krosno kolebką modowych inspiracji (VIDEO, ZDJĘCIA)

VIVO! Krosno kolebką modowych inspiracji (VIDEO, ZDJĘCIA)

KROSNO / PODKARPACIE. Centrum Handlowe VIVO! Krosno zamieniło się w kolebkę modowych inspiracji! Dla odwiedzających VIVO! przygotowaliśmy w tym dniu wspaniały Pokaz Mody, z udziałem znanych marek.

Podczas Festivalu swoje najnowsze kolekcje pokazały takie marki jak: Reserved, Ochnik, Big Star, House, CCC, 4F, Monnari, Medicine, Deichmann, Quiosque, Lavard, Recman, Vistula, Wólczanka, Evenement, Kubenz, Maxi Moda czy Szachownica.

Na wybiegu panowały casualowe stylizacje, cekinowe suknie, błyszczące spódnice, bomberki czy skórzane kurtki.

Modowe inspiracje omawiała dziennikarka modowa, stylistka i kreator wizerunku – Sofi Socha. W stylizacjach dominowała także krata, która pojawiła się na męskich garniturach i kamizelkach oraz oversizowych, damskich marynarkach.

W wieczorowych, kobiecych stylizacjach nie zabrakło koronek i przezroczystości. Obok klasycznej czerni pojawiły się kolory butelkowej zieleni i różne odcienie czerwieni – tymi kolorami kreatorzy mody zachęcają nas do większej śmiałości i przełamywania stylizacji.

W Strefie Urody na Uczestniczki czekały wizażystki Golden Rose i Douglas, które opowiadały o aktualnych trendach makijażowych i zaproponowały Paniom make-up: naturalny look na dzień lub wieczorowy glam. Festival uświetnił pokaz tańca, w wykonaniu Wiktorii Cwynar i Huberta Stopyry – reprezentantów Polski w Tańcu Towarzyskim.

Poznajcie aktualne trendy i zobaczcie, jak bawiliśmy się tego dnia – zapraszamy do naszej fotorelacji!

materiały nadesłane

18-11-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)