REKLAMA
Praca Auto Serwis
Janas Podłogi
REKLAMA

W terenie zabudowanym ponad 130 km/h! Młody kierowca stracił uprawnienia

POWIAT KROŚNIEŃSKI / PODKARPACIE. 21-letni kierujący bmw został zatrzymany przez funkcjonariuszy krośnieńskiej drogówki. Powodem policyjnej interwencji było znaczne przekroczenie prędkości przez młodego kierowcę, który w terenie zabudowanym rozpędził swój pojazd do ponad 130 km/h. Mężczyzna stracił prawo jazdy i został ukarany wysokim mandatem.


Wczoraj, policjanci z wydziału ruchu drogowego krośnieńskiej komendy kontrolowali prędkość w miejscowości Jaszczew. Około godz. 18, przerwali brawurową jazdę kierującemu bmw, który w terenie zabudowanym jechał z prędkością 134 km/h.

Za kierownicą auta siedział 21-letni mieszkaniec Jasła. Policjanci zatrzymali młodemu mężczyźnie prawo jazdy oraz ukarali go wysokim mandatem.

Pamiętajmy, że przekraczanie dopuszczalnej prędkości jest jedną z głównych przyczyn wypadków. Brawura w połączeniu z nieprzewidywalną, jesienną aurą, stanowi gotowy przepis na drogową tragedię.

KMP Krosno

10-10-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Komentarze wyróżnione:
(zarejestrowanych czytelników)

pomocnik policji2019-10-11 08:07:37
0 0
Dobrze, że go zatrzymali. Proszę jeszcze policjantów o zatrzymywanie rowerzystów jeżdżących po chodnikach bo zabierają miejsce pieszym ! Skoro rowerzyści jeżdżą po chodnikach, to piesi mają chodzić po jezdni ? CHODNIK JEST DLA PIESZYCH, A JEDNIA DLA POJAZDÓW I ROWERZYSTÓW !
Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy (3)
Pokaż więcej komentarzy (3)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników:

JA2019-10-11 07:44:14
0 1
A ja czytałem ze główna przyczyna wypadków w Polsce jest kiepska infrastruktura drogowa. nawet jakiś raport był na ten temat....
Sanoczanin2019-10-11 07:56:11
1 0
Ostatnio jechałem przez Malinówkę i Jabłonicę Polską - tam chyba nigdy patrolu nie było. Wąska, kręta droga i kierowcy jadący środkiem nie myślący o tym, że z drugiej strony może ktoś jechać. To chyba jedna z najbardziej niebezpiecznych dróg.
XD2019-10-11 09:06:44
0 0
Bandyta jeden, bogusv2, na krzesło, bmw do kasacji!