REKLAMA
REKLAMA

Zapadły się ściany budynku. Było niebezpiecznie! (FOTO)

REGION: Do groźnego zdarzenia doszło w Tryńczy (powiat przeworski). Osunęła się ziemia pod fundamentami i zapadły się ściany nośne budynku. Uszkodzony został licznik gazu. Na szczęście nikt nie ucierpiał. 

14 sierpnia 2019 r. tuż przed godziną 4:00 w miejscowości Tryńcza doszło do osunięcia się ziemi pod fundamentami budynku, w wyniku czego zapadły się ściany nośne domu. Do zdarzenia zadysponowano 2 zastępy z JRG Przeworsk oraz jeden zastęp z OSP Tryńcza. Po przyjeździe na miejsce akcji stwierdzono, że mieszkańcy opuścili budynek przed przybyciem ratowników oraz, że pękająca i osuwająca się ściana uszkodziła licznik gazu. Działania strażaków polegały na odcięciu gazu oraz prądu od uszkodzonego budynku, zabezpieczeniu osuwających się fundamentów, oraz na przewietrzeniu budynku, w którym wyczuwalny był zapach gazu ulatniającego się z uszkodzonej instalacji. Dodatkowo zadysponowano pogotowie gazowe oraz poinformowano nadzór budowlany.

W zdarzeniu trwającym prawie dwie godziny udział brało 12 strażaków z PSP i OSP.

Źródło: KP PSP Przeworsk

Zdjęcia: KP PSP Przeworsk

14-08-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)