REKLAMA
przeprosiny
Janas Podłogi
REKLAMA

Zapadły się ściany budynku. Było niebezpiecznie! (FOTO)

REGION: Do groźnego zdarzenia doszło w Tryńczy (powiat przeworski). Osunęła się ziemia pod fundamentami i zapadły się ściany nośne budynku. Uszkodzony został licznik gazu. Na szczęście nikt nie ucierpiał. 

14 sierpnia 2019 r. tuż przed godziną 4:00 w miejscowości Tryńcza doszło do osunięcia się ziemi pod fundamentami budynku, w wyniku czego zapadły się ściany nośne domu. Do zdarzenia zadysponowano 2 zastępy z JRG Przeworsk oraz jeden zastęp z OSP Tryńcza. Po przyjeździe na miejsce akcji stwierdzono, że mieszkańcy opuścili budynek przed przybyciem ratowników oraz, że pękająca i osuwająca się ściana uszkodziła licznik gazu. Działania strażaków polegały na odcięciu gazu oraz prądu od uszkodzonego budynku, zabezpieczeniu osuwających się fundamentów, oraz na przewietrzeniu budynku, w którym wyczuwalny był zapach gazu ulatniającego się z uszkodzonej instalacji. Dodatkowo zadysponowano pogotowie gazowe oraz poinformowano nadzór budowlany.

W zdarzeniu trwającym prawie dwie godziny udział brało 12 strażaków z PSP i OSP.

Źródło: KP PSP Przeworsk

Zdjęcia: KP PSP Przeworsk

14-08-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)