REKLAMA
REKLAMA

Wicemistrzowie Europy z Sanoka!

26-31 sierpnia 2019 r.w Gyor na Węgrzech, odbyły się Mistrzostwa Europy w kickboxingu dzieci i młodzieży. Wśród reprezentujących Polskę w formule K-1 Rules nie zabrakło zawodników Samuraj Trans-San Sanok – Miłosza Barana w kategorii 67 kg oraz Adama Tutaka, który ze względu na przekroczenie wieku tuż przed ME musiał startować wśród juniorów starszych,w kategorii 84 kg.

Miłosz Baran pokonał kolejno zawodników z Mołdawii i Rosji meldując się w finale turnieju, gdzie po wyjątkowo wyrównanej walce niestety musiał uznać wyższość zawodnika z Serbii. Zabrakło doświadczenia, jednak nie zmienia to faktu, że Miłosz został wicemistrzem Europy juniorów w K-1 Rules! To 3 wicemistrzostwo Europy zawodnika z klubu Samuraj Trans-San Sanok!

Adam Tutak ze względu na mniejsza ilość zawodników w kategorii 84 kg przegrał przed czasem walkę półfinałową z zawodnikiem z Mołdawii, który później został Mistrzem Europy (pokonując w finale innego zawodnika z Polski i tu o mało nie zakończył walki przed czasem). Zaznaczamy, że jest to pierwsza przegrana Adama Tutaka na ringu, jednak ze starszym i dużo bardziej doświadczonym zawodnikiem.

Samuraje wracają z ME z dwoma medalami srebrnym i brązowym! Są to kolejne trofea Samurai w tym roku po zdominowaniu w swoich kategoriach wagowych formuły low-kick i K-1 Rules oraz zdobyciu dwóch Pucharów Świata!

Czekamy na kolejne starty!

za: Samuraj Trans-San Sanok

04-09-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)