REKLAMA
REKLAMA

SOBOTA: Wielki mecz na 60-lecie sanockiego hokeja!

SANOK / PODKARPACIE. W sobotę 16 marca 2019 roku, Stowarzyszenie Kibiców Sanockiego Hokeja oraz Ciarko KH 58 Sanok zaproszają wszystkich sympatyków tej pięknej dyscypliny na wielki mecz z okazji 60-lecia istnienia hokeja w naszym mieście.

Naprzeciwko siebie staną zawodnicy legendarnego STS-u prowadzone przez gwiazdę sanockiej Stali z lat 70-tych – Franciszka Pajerskiego w asyście Zbigniewa Buczka i Kazimierza Mrugały.

W drużynie STS-u zagrają m.in. Tomasz Lisowski, Zygmunt Wójcik, Wojciech Zubik, Tomasz Demkowicz, Marcin Ćwikła, bracia Grzegorz i Maciej Mermerowie, Arkadiusz i Marcin Burnatowie oraz wielu innych znakomitych zawodników.

Przeciwnikami „esteesiaków” będą hokeiści Ciarko KH 58 Sanok prowadzeni przez Michała Radwańskiego.

Będzie to niepowtarzalna okazja, by spotkać swych idoli z minionych lat. Bardzo prosimy, by każdy kibic był ubrany w klubową koszulkę meczową, w których wszyscy będziemy pozować do pamiątkowego zdjęcia po meczu.

Wstęp na to wydarzenie jest oczywiście wolny, a w holu Areny zaprezentujemy niewielką wystawę zdjęć prezentujących ostatnie 60 lat hokeja w Sanoku!

Serdecznie zapraszamy!

Sanocka Republika Hokejowa

foto nagłówek: Tomasz Sowa / archiwum

13-03-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)