REKLAMA
REKLAMA

Włamywał się do sklepów. Dwukrotnie wpadł na gorącym uczynku

LESKO / PODKARPACIE. Do sądu trafił wniosek o tymczasowe aresztowanie 42-letniego mężczyzny. Policjanci dwukrotnie zatrzymywali go tuż po tym, jak włamał się do sklepów spożywczych na terenie Leska. Podejrzanemu grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

W sobotę przed północą, policjanci patrolujący teren Leska zauważyli, jak przy jednym ze sklepów spożywczych w centrum miasta, mężczyzna stojący przy drzwiach wejściowych usuwa z nich resztki szyby. 42-letni bezdomny został zatrzymany. Okazało się, że rozbił szybę w drzwiach metalowym wkładem kosza na śmieci. W poniedziałek usłyszał zarzut usiłowania kradzieży z włamaniem.

Dzień później, policjanci służby patrolowej, o godzinie 4.40 na jednej z ulic Leska zauważyli tego samego mężczyznę. Miał kilka reklamówek wypełnionych towarem, przede wszystkim alkoholem i papierosami. Mężczyzna miał rany na rękach, udzielono mu pierwszej pomocy. Funkcjonariusze ustalili, że tej nocy 42-latek dokonał włamania do sklepu na ul. Przemysłowej. Pokaleczył się wchodząc do sklepu przez wybitą szybę w oknie frontowym. Mężczyzna został zatrzymany podczas ucieczki z miejsca kradzieży.

Do sądu został złożony wniosek o tymczasowe aresztowanie 42-latka, który podobnych przestępstw dopuszczał się również w przeszłości. Za włamania grozi mu kara pozbawienia wolności do 10 lat.

KPP Lesko

25-09-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)