REKLAMA
REKLAMA

Wyjątkowy Koncert Noworoczny w sanockiej „dziewiątce” (FOTORELACJA)

SANOK / PODKARPACIE. Późnym popołudniem, 25 stycznia 2019 r. odbył się w SP 9 w Sanoku wyjątkowy VIII Koncert Noworoczny .


 Ma on już w szkole swoją piękną tradycję, ma także zawsze komplet widzów. I tym razem publiczność nie zawiodła – rodzice, dziadkowie, rodzeństwo, nauczyciele i uczniowie SP 9 mogli podziwiać występy utalentowanych artystów i przypomnieć sobie atmosferę świąt Bożego Narodzenia. Nastrój spotkania miał zatem nie tylko świąteczny, ale także bardzo rodzinny charakter.

Przed zaproszonymi gośćmi wystąpili uczniowie oraz zaproszeni na tę okazje artyści – m.in. absolwenci naszej szkoły.

Wspaniale zaprezentowali się tancerze – zarówno ci, prezentujący tańce ludowe, jak i taniec nowoczesny, wokaliści, zespoły muzyczne i taneczne.

Nieodłączną częścią Koncertu Noworocznego są pokazy gimnastyczne uczennic doskonalących umiejętności pod kierunkiem Marii Rywki, prowadzącej od lat społecznie w SP 9 zajęcia z akrobatyki sportowej. I tym razem popisy niezwykle gibkich i wysportowanych dziewcząt (uczennic klas pierwszych, drugiej, SP i gimnazjum) wzbudzały aplauz widowni.

Koncert  dostarczył wszystkim wielu pięknych wrażeń, przeżyć i radości. Został bardzo ciepło przyjęty przez publiczność. Jego organizatorem oraz kierownikiem artystycznym jest Adam Kuliga, pod którego czujnym okiem wokaliści oraz tancerze pięknie rozwijają swoje talenty. O klimatyczną scenografię zatroszczyła się Barbara Janus, Ewa Kurdyła wraz z Marią Rywką i przy pomocy uczennic klas gimnazjalnych.

Z niecierpliwością czekamy na kolejną edycję!

materiały nadesłane

30-01-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)