REKLAMA
REKLAMA

Wyjątkowy Koncert Noworoczny w sanockiej „dziewiątce” (FOTORELACJA)

SANOK / PODKARPACIE. Późnym popołudniem, 25 stycznia 2019 r. odbył się w SP 9 w Sanoku wyjątkowy VIII Koncert Noworoczny .


 Ma on już w szkole swoją piękną tradycję, ma także zawsze komplet widzów. I tym razem publiczność nie zawiodła – rodzice, dziadkowie, rodzeństwo, nauczyciele i uczniowie SP 9 mogli podziwiać występy utalentowanych artystów i przypomnieć sobie atmosferę świąt Bożego Narodzenia. Nastrój spotkania miał zatem nie tylko świąteczny, ale także bardzo rodzinny charakter.

Przed zaproszonymi gośćmi wystąpili uczniowie oraz zaproszeni na tę okazje artyści – m.in. absolwenci naszej szkoły.

Wspaniale zaprezentowali się tancerze – zarówno ci, prezentujący tańce ludowe, jak i taniec nowoczesny, wokaliści, zespoły muzyczne i taneczne.

Nieodłączną częścią Koncertu Noworocznego są pokazy gimnastyczne uczennic doskonalących umiejętności pod kierunkiem Marii Rywki, prowadzącej od lat społecznie w SP 9 zajęcia z akrobatyki sportowej. I tym razem popisy niezwykle gibkich i wysportowanych dziewcząt (uczennic klas pierwszych, drugiej, SP i gimnazjum) wzbudzały aplauz widowni.

Koncert  dostarczył wszystkim wielu pięknych wrażeń, przeżyć i radości. Został bardzo ciepło przyjęty przez publiczność. Jego organizatorem oraz kierownikiem artystycznym jest Adam Kuliga, pod którego czujnym okiem wokaliści oraz tancerze pięknie rozwijają swoje talenty. O klimatyczną scenografię zatroszczyła się Barbara Janus, Ewa Kurdyła wraz z Marią Rywką i przy pomocy uczennic klas gimnazjalnych.

Z niecierpliwością czekamy na kolejną edycję!

materiały nadesłane

30-01-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)