REKLAMA
REKLAMA

Wypadek w Iwoniczu. Pijany kierowca przetransportowany do szpitala

IWONICZ / PODKARPACIE. Prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie miał kierujący hondą, który wjechał do rowu w Iwoniczu. 20-latek z obrażeniami trafił do szpitala. Za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości grozi mu kara do 2 lat więzienia. 

Do zdarzenia doszło dzisiaj  przed godz. 1 w nocy, na skrzyżowaniu ul. Floriańskiej i ul. Długiej w Iwoniczu. Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 20-letni kierujący hondą, jadąc od strony Iwonicza – Zdroju przejechał na wprost przez skrzyżowanie, po czym uderzył w chodnik, a jego samochód zatrzymał się w przydrożnym rowie.

Hondą podróżowały dwie osoby. Do szpitala przetransportowany został 20-letni kierujący. Obrażenia 18-letniej pasażerki okazały się niegroźne. Badanie stanu trzeźwości 20-letniego mieszkańca gminy Wojaszówka wykazało prawie 1,5  promila alkoholu w jego organizmie. O jego przyszłości zadecyduje sąd.

Apelujemy o ostrożną jazdę i nie wsiadanie za kierownicę samochodu po spożyciu alkoholu. Trzeźwość i dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze to gwarancja bezpiecznej podróży.

Źródło: KMP Krosno

16-08-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)