REKLAMA
REKLAMA

ZABŁOTCE: 18-latek uderzył w znak i dachował

ZABŁOTCE / PODKARPACIE. Dzisiaj, 30 minut po północy w Zabłotcach kierujący renaultem stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na lewy pas, uderzył w znak, a następnie dachował. Wspólnie z 18-letnim kierowcą podróżowało czworo pasażerów, troje 20-latków i jeden 21-latek. Na szczęście nikt nie doznał obrażeń. 

Zdarzenie miało miejsce dzisiaj 30 minut po północy w Zabłotcach. 18-latek kierujący renaultem stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na lewy pas, uderzył w znak, a następnie dachował.

W samochodzie znajdowały się jeszcze cztery młode osoby. Troje 20-latków i jeden 21-latek. Na szczęście nikt nie doznał obrażeń.

Badanie alkomatem wykazało, że kierujący był trzeźwy, a przyczyną zdarzenia prawdopodobnie była brawurowa jazda. 18-latek został ukarany mandatem.

Policjanci apelują o ostrożność na drodze. Szczególnie, gdy warunki atmosferyczne są zmienne. Pamiętajmy, że dostosowanie prędkości do pogody, zachowanie bezpiecznej odległości pomiędzy pojazdami i zdrowy rozsądek to podstawowe zasady bezpieczeństwa.

źródło: KPP Sanok

zdjęcie poglądowe / pixabay.com

20-09-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)