REKLAMA
REKLAMA

ZABŁOTCE: 18-latek uderzył w znak i dachował

ZABŁOTCE / PODKARPACIE. Dzisiaj, 30 minut po północy w Zabłotcach kierujący renaultem stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na lewy pas, uderzył w znak, a następnie dachował. Wspólnie z 18-letnim kierowcą podróżowało czworo pasażerów, troje 20-latków i jeden 21-latek. Na szczęście nikt nie doznał obrażeń. 

Zdarzenie miało miejsce dzisiaj 30 minut po północy w Zabłotcach. 18-latek kierujący renaultem stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na lewy pas, uderzył w znak, a następnie dachował.

W samochodzie znajdowały się jeszcze cztery młode osoby. Troje 20-latków i jeden 21-latek. Na szczęście nikt nie doznał obrażeń.

Badanie alkomatem wykazało, że kierujący był trzeźwy, a przyczyną zdarzenia prawdopodobnie była brawurowa jazda. 18-latek został ukarany mandatem.

Policjanci apelują o ostrożność na drodze. Szczególnie, gdy warunki atmosferyczne są zmienne. Pamiętajmy, że dostosowanie prędkości do pogody, zachowanie bezpiecznej odległości pomiędzy pojazdami i zdrowy rozsądek to podstawowe zasady bezpieczeństwa.

źródło: KPP Sanok

zdjęcie poglądowe / pixabay.com

20-09-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)