REKLAMA
REKLAMA

ZABŁOTCE: 18-latek uderzył w znak i dachował

ZABŁOTCE / PODKARPACIE. Dzisiaj, 30 minut po północy w Zabłotcach kierujący renaultem stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na lewy pas, uderzył w znak, a następnie dachował. Wspólnie z 18-letnim kierowcą podróżowało czworo pasażerów, troje 20-latków i jeden 21-latek. Na szczęście nikt nie doznał obrażeń. 

Zdarzenie miało miejsce dzisiaj 30 minut po północy w Zabłotcach. 18-latek kierujący renaultem stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na lewy pas, uderzył w znak, a następnie dachował.

W samochodzie znajdowały się jeszcze cztery młode osoby. Troje 20-latków i jeden 21-latek. Na szczęście nikt nie doznał obrażeń.

Badanie alkomatem wykazało, że kierujący był trzeźwy, a przyczyną zdarzenia prawdopodobnie była brawurowa jazda. 18-latek został ukarany mandatem.

Policjanci apelują o ostrożność na drodze. Szczególnie, gdy warunki atmosferyczne są zmienne. Pamiętajmy, że dostosowanie prędkości do pogody, zachowanie bezpiecznej odległości pomiędzy pojazdami i zdrowy rozsądek to podstawowe zasady bezpieczeństwa.

źródło: KPP Sanok

zdjęcie poglądowe / pixabay.com

20-09-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)