REKLAMA
REKLAMA

ZAGÓRZ: Otwarte Strefy Aktywności. Dofinansowanie z ministerstwa sportu (FOTO)

ZAGÓRZ / PODKARPACIE. Na terenie gminy Zagórz powstają dwie Otwarte Strefy Aktywności. Obiekty są nowoczesne i dostępne dla mieszkańców w każdym wieku, a na ich realizację samorząd otrzymał część środków z Ministerstwa Sportu i Turystyki.

 

Otwarta Strefa Aktywności zlokalizowana przy ul. Kruczej już jest dostępna dla użytkowników. ładnie zagospodarowany teren, urządzenia do ćwiczeń, ławeczki – słowem miejsce rekreacji.

W trakcie realizacji jest drugi obiekt, powstający przy ul. Uroczej – mówi Jerzy Zuba, główny specjalista ds. promocji gminy Zagórz.

Dodaje, że inwestycja ma się zakończyć 29 listopada 2019 roku.

OSA zarówno w pierwszej, jak i w drugiej lokalizacji, łącznie kosztowała blisko 142 tys. złotych, z czego prawie 71 tys. złotych pochodzi z dofinansowania z Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Całości obydwu inwestycji obejmuje: roboty ziemne, nawierzchnie, nasadzenia, małą architekturę i urządzenia Otwartej Strefy Aktywności oraz przygotowanie dokumentacji technicznej obiektów.

21-10-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)