REKLAMA
REKLAMA

Zapowiedź 5. kolejki Sanockiej Ligi Unihokeja – Strefa Zdrowia

SANOK / PODKARPACIE. Już w poniedziałek (25.11.2019) w hali Centrum Sportowo-Dydaktycznego Uczelni Państwowej w Sanoku rozegrana zostanie 5. kolejka Sanockiej Ligi Unihokeja – Strefa Zdrowia. Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem spotkań oraz krótkimi zapowiedziami meczowymi.

17:30 AZS UP Sanok vs Bona Wilki II Sanok

W meczu rozpoczynającym 5 kolejkę zmagań Sanockiej Ligi Unihokeja zmierzą się ze sobą sanoccy studenci oraz młodzi zawodnicy wilków. Będzie to z pewnością bardzo dobry i zacięty mecz, w którym nie sposób wskazać zdecydowanego faworyta. Zawodnicy oby dwu zespołów mają o co grać ponieważ stawką tego pojedynku jest pierwsze miejsce w tabeli.

18:30 Floorball Legends vs Forest

W kolejnym pojedynku tego wieczoru zobaczymy zawodników Floorball Legends oraz zespół Forest. Legendarni po ostatniej porażce będą chcieli udowodnić iż był to tylko wypadek przy pracy. Foreści z kolei po sensacyjnej wygranej w niedawnym meczu z mistrzem SLU z pewnością przystąpią bojowo nastawieni do spotkania. Liczymy na dobre i zacięte spotkanie.

19:30 InterQ Sanockie Niedźwiedzie vs Traf Oknoplast

Na zakończenie 5 kolejki na parkiecie zmierzą się ze sobą drużyny InterQ oraz Trafu Oknoplast. Będzie to pojedynek mistrza z tego rocznym debiutantem w rozgrywkach i choć gołym okiem widać różnicę poziomów obu drużyn, to w tabeli oba zespoły są sąsiadami. Sanockie Niedźwiedzie liczą w końcu na przełamanie i zdobycie 3 punktów w regulaminowym czasie gry. Traf natomiast będzie starał się im to zadanie jak najbardziej utrudnić.

5. kolejki Sanockiej Ligi Unihokeja – Strefa Zdrowia
25 listopada 2019 (poniedziałek)

17:30 AZS UP Sanok vs Bona Wilki II Sanok
18:30 Floorball Legends vs Forest
19:30 InterQ Sanockie Niedźwiedzie vs Traf Oknoplast

Pauzuje: Besco

foto: Tomasz Sowa / archiwum

materiały nadesłane

25-11-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)