REKLAMA
REKLAMA

Zapowiedź 5. kolejki Sanockiej Ligi Unihokeja – Strefa Zdrowia

SANOK / PODKARPACIE. Już w poniedziałek (25.11.2019) w hali Centrum Sportowo-Dydaktycznego Uczelni Państwowej w Sanoku rozegrana zostanie 5. kolejka Sanockiej Ligi Unihokeja – Strefa Zdrowia. Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem spotkań oraz krótkimi zapowiedziami meczowymi.

17:30 AZS UP Sanok vs Bona Wilki II Sanok

W meczu rozpoczynającym 5 kolejkę zmagań Sanockiej Ligi Unihokeja zmierzą się ze sobą sanoccy studenci oraz młodzi zawodnicy wilków. Będzie to z pewnością bardzo dobry i zacięty mecz, w którym nie sposób wskazać zdecydowanego faworyta. Zawodnicy oby dwu zespołów mają o co grać ponieważ stawką tego pojedynku jest pierwsze miejsce w tabeli.

18:30 Floorball Legends vs Forest

W kolejnym pojedynku tego wieczoru zobaczymy zawodników Floorball Legends oraz zespół Forest. Legendarni po ostatniej porażce będą chcieli udowodnić iż był to tylko wypadek przy pracy. Foreści z kolei po sensacyjnej wygranej w niedawnym meczu z mistrzem SLU z pewnością przystąpią bojowo nastawieni do spotkania. Liczymy na dobre i zacięte spotkanie.

19:30 InterQ Sanockie Niedźwiedzie vs Traf Oknoplast

Na zakończenie 5 kolejki na parkiecie zmierzą się ze sobą drużyny InterQ oraz Trafu Oknoplast. Będzie to pojedynek mistrza z tego rocznym debiutantem w rozgrywkach i choć gołym okiem widać różnicę poziomów obu drużyn, to w tabeli oba zespoły są sąsiadami. Sanockie Niedźwiedzie liczą w końcu na przełamanie i zdobycie 3 punktów w regulaminowym czasie gry. Traf natomiast będzie starał się im to zadanie jak najbardziej utrudnić.

5. kolejki Sanockiej Ligi Unihokeja – Strefa Zdrowia
25 listopada 2019 (poniedziałek)

17:30 AZS UP Sanok vs Bona Wilki II Sanok
18:30 Floorball Legends vs Forest
19:30 InterQ Sanockie Niedźwiedzie vs Traf Oknoplast

Pauzuje: Besco

foto: Tomasz Sowa / archiwum

materiały nadesłane

25-11-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)