REKLAMA
REKLAMA

Zapowiedź 6. kolejki Sanockiej Ligi Unihokeja – Strefa Zdrowia

SANOK / PODKARPACIE. Już w poniedziałek (2.11.2019) w hali Centrum Sportowo-Dydaktycznego Uczelni Państwowej w Sanoku rozegrana zostanie 5 kolejka Sanockiej Ligi Unihokeja – Strefa Zdrowia. Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem spotkań oraz krótkimi zapowiedziami meczowymi.

17:30 Floorball Legends vs AZS UP Sanok

Aktualny lider rozgrywek AZS UP Sanok, zmierzy się w meczu otwierającym 6. kolejkę Sanockiej Ligi Unihokeja z dobrze dysponowaną w ostatnim czasie drużyną Floorball Legends. W poprzedniej kolejce oba zespoły wygrały swoje spotkania, ale to zespół sanockich studentów wydaje się być faworytem tego meczu. Zapowiada się więc zacięte i trzymające w napięciu do ostatnich sekund spotkanie, w którym spodziewać się możemy wielu bramek.

18:30 Forest vs Bona Wilki II Sanok

Po dobrym początku sezonu zespół Wilków złapał małą zadyszkę i w dwóch ostatnich spotkaniach był w stanie zdobyć tylko 2 punkty. Wilki z pewnością będą chciały odnieść zwycięstwo, aby udowodnić, iż ostatnia niemoc była tylko chwilową niedyspozycją. Słabszą dyspozycję niedawnego lidera rozgrywek będą starali się wykorzystać zawodnicy Forest, którzy w tym roku zdołali już sprawić jedną niespodziankę. Liczymy na dobre widowisko.

19:30 Besco vs Traf Oknoplast

Kolejnym przeciwnikiem na drodze rozpędzonej drużyny Besco, będzie zespół Trafu Oknoplast. Zawodnicy Besco swoimi wynikami i postawą na boisku jasno sygnalizują, że w tym sezonie interesuje ich tylko i wyłącznie gra o najwyższe cele. Traf natomiast, pomimo ambitnej postawy nie był w stanie jak do tej pory poważnie zagrozić drużynom z czołówki. Miejmy nadzieję, że tym razem będzie inaczej i role w spotkaniu tych dwóch drużyn się odwrócą i będziemy świadkami zaciętego meczu.

materiały nadesłane
foto: Tomasz Sowa / archiwum

01-12-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)