REKLAMA
REKLAMA

Zapowiedź 6. kolejki Sanockiej Ligi Unihokeja – Strefa Zdrowia

SANOK / PODKARPACIE. Już w poniedziałek (2.11.2019) w hali Centrum Sportowo-Dydaktycznego Uczelni Państwowej w Sanoku rozegrana zostanie 5 kolejka Sanockiej Ligi Unihokeja – Strefa Zdrowia. Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem spotkań oraz krótkimi zapowiedziami meczowymi.

17:30 Floorball Legends vs AZS UP Sanok

Aktualny lider rozgrywek AZS UP Sanok, zmierzy się w meczu otwierającym 6. kolejkę Sanockiej Ligi Unihokeja z dobrze dysponowaną w ostatnim czasie drużyną Floorball Legends. W poprzedniej kolejce oba zespoły wygrały swoje spotkania, ale to zespół sanockich studentów wydaje się być faworytem tego meczu. Zapowiada się więc zacięte i trzymające w napięciu do ostatnich sekund spotkanie, w którym spodziewać się możemy wielu bramek.

18:30 Forest vs Bona Wilki II Sanok

Po dobrym początku sezonu zespół Wilków złapał małą zadyszkę i w dwóch ostatnich spotkaniach był w stanie zdobyć tylko 2 punkty. Wilki z pewnością będą chciały odnieść zwycięstwo, aby udowodnić, iż ostatnia niemoc była tylko chwilową niedyspozycją. Słabszą dyspozycję niedawnego lidera rozgrywek będą starali się wykorzystać zawodnicy Forest, którzy w tym roku zdołali już sprawić jedną niespodziankę. Liczymy na dobre widowisko.

19:30 Besco vs Traf Oknoplast

Kolejnym przeciwnikiem na drodze rozpędzonej drużyny Besco, będzie zespół Trafu Oknoplast. Zawodnicy Besco swoimi wynikami i postawą na boisku jasno sygnalizują, że w tym sezonie interesuje ich tylko i wyłącznie gra o najwyższe cele. Traf natomiast, pomimo ambitnej postawy nie był w stanie jak do tej pory poważnie zagrozić drużynom z czołówki. Miejmy nadzieję, że tym razem będzie inaczej i role w spotkaniu tych dwóch drużyn się odwrócą i będziemy świadkami zaciętego meczu.

materiały nadesłane
foto: Tomasz Sowa / archiwum

01-12-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)