REKLAMA
REKLAMA

„Zawodnicy typują”. Zapowiedź 14 kolejki Sanockiej Ligi Unihokeja

SANOK / PODKARPACIE. Już dziś w Centrum Sportowo-Dydaktycznym PWSZ zostaną rozegrane mecze ostatniej, 14 kolejki Sanockiej Ligi Unihokeja. Poznamy zatem ostateczne rozstrzygnięcia przed fazą play-off. Publikujemy zapowiedź spotkań i typy zawodników.

Patronem medialnym Sanockiej Ligi Unihokeja jest portal:

4.03.2019. Centrum Sportowo-Dydaktyczne PWSZ w Sanoku

17:00 BESCO – InterQ Sanockie Niedźwiedzie
18:00 AZS PWSZ Sanok – Forest
19:00 Iwoniczanka Wilki II Sanok – PASS*

Michał Ambicki (InterQ Sanockie Niedźwiedzie)

BESCO vs InterQ Sanockie Niedźwiedzie. Mecz z drużyną BESCO będzie dla nas bardzo ważny. Wygrywając to spotkanie zajmiemy pierwsze miejsce po rundzie zasadniczej, co pozwoli nam trafić w półfinale na teoretycznie słabszego przeciwnika. Wyjdziemy również mocno zmobilizowani i zdeterminowani na ten mecz, ponieważ w pierwszej rundzie wysoko przegraliśmy z tą drużyną. Myślę, iż wyjdziemy zwycięsko z tego pojedynku. Stawiam na wynik 5:2 dla Niedźwiedzi.

PWSZ vs FOREST. Drużyna Akademików zapewne liczy na stratę punktów InterQ, która pozwoli im zająć pierwsze miejsce. Myślę, że drużyna PWSZ bez problemu poradzi sobie z zespołem Janka Woźniaka wygrywając dosyć pewnie i wysoko. Wynik: 8:2 dla gospodarzy obiektu, czyli PWSZ.

Wilki vs PASS*. Drużyna Wilków wydaje się być zdecydowanym faworytem tego meczu. Trzeba jednak pamiętać, że PASS* rozkręca się z meczu na mecz i w play-off może sprawić niejedną niespodziankę. Nieco zmęczeni mogą być za to młodzi zawodnicy Iwoniczanki, którzy rozegrali w sobotę mecz w ekstraklasie. Może się to odbić na ich kondycji. Stawiam jednak na drużynę Wilków, która wygra w stosunku 7:4.

Hubert Chorążak (AZS PWSZ Sanok)

BESCO vs InterQ Sanockie Niedźwiedzie. Będzie to równy pojedynek do samego końca. Na pewno drużyna Niedźwiedzi będzie chciała zrewanżować się za wysoka porażkę z pierwszej rundy. 4:6 dla InterQ.

PWSZ vs Forest. Po ostatniej przegranej PWSZ na pewno będzie walczyć o wygraną. W związku z czym, obstawiam zdecydowane zwycięstwo mojej drużyny.

Wilki vs PASS*. Zespół PASS* na pewno nie podda się bez walki i stawi opór faworytom, ale typuje 3-bramkowe zwycięstwo Wilków.

Kacper Cęgiel (Iwoniczanka Wilki II Sanok)

BESCO vs InterQ Sanockie Niedźwiedzie. Mimo wysokiej wygranej w pierwszej rundzie BESCO nad Niedźwiedziami, typuję wygraną InterQ. Niedźwiedzie w ostatnich kolejkach rozgrywają bardzo pewne i dobre spotkania, czego nie można powiedzieć o ich przeciwnikach, którzy w tej części rozgrywek, jak na razie zawodzą.

PWSZ vs Forest. Myślę, że ani jednych, ani drugich nie trzeba dodatkowo motywować przed tym spotkaniem. Po ostatnich przegranych, FOREST jak i PWSZ muszą bronić swojej pozycji w tabeli. Odmienne style gry obydwu ekip na pewno stworzą ciekawe spotkanie. Ostatecznie jednak typuję zwycięstwo „Studentów”.

Wilki vs PASS*. Kolejne spotkanie, w którym żadna z drużyn nie może pozwolić sobie na porażkę. PASS* w pełnym składzie jest bardzo niewygodnym przeciwnikiem. Dołożyć do tego możemy chęć wskoczenia na 6 pozycję i mamy naprawdę groźnego przeciwnika. Młody zespół Wilków musi od samego początku wyjść bardzo skoncentrowany jeżeli chce zdobyć 3 punkty. Stawiam na minimalną wygraną Iwoniczanki.

Tomasz Dorotniak (FOREST)

BESCO vs InterQ Sanockie Niedźwiedzie. Obie drużyny grają na wysokim poziomie. Myślę, że o wygranej w tym pojedynku zadecydują rzuty karne .Zapowiadają się duże emocje i ekscytująca sportowa walka! Na pewno warto będzie zobaczyć ten mecz.

PWSZ vs Forest. Po ostatniej wpadce Forestów drużyna musi wyciągnąć wnioski i zagrać cierpliwie i dokładnie w defensywie, szukając swoich szans w szybkich kontrach. Jednak nie będzie to łatwe zadanie. Drużyna przeciwna gra rozważnie zarówno w ataku jak i w obronie.

Wilki vs PASS*. Wydaje mi się że głównym faworytem tego spotkania jest drużyna Wilków, lecz po ostatniej wygranej Pass powalczy o rozsądny wynik, a może nawet sprawi mała niespodziankę.

Kuba Kobak (PASS*)

BESCO vs InterQ Sanockie Niedźwiedzie. Obie drużyny walczą o wysokie miejsca w tabeli i ostatni mecz będzie decydujący o rozstawieniu w fazie play-off. Zespoły te radzą sobie bardzo dobrze w tym sezonie i wynik może być zaskakujący, co pokazał rezultat meczu tych zespołów w pierwszej rundzie. Moim zdaniem to drużyna InterQ wygra ten mecz rewanżując się tym samym za wysoką porażkę.

PWSZ vs Forest. W tym meczu nie spodziewam się niespodzianki. Uważam, że PWSZ mimo „potknięcia się” w meczu z drużyną Wilków, jest głównym pretendentem do wygrania ligi w tym roku. Wydaje mi się, że z łatwością pokonają rywala. Trzeba jednak pamiętać, że w meczu wszystko jest możliwe, a Foresty pokazały już, że potrafią zaskoczyć.

Wilki vs PASS*. Zdecydowanym faworytem tego meczu są Wilki, szczególnie, że w ostatnich meczach idzie im naprawdę dobrze (wygrana z BESCO 6:1 oraz wygrana z liderem PWSZ 7:5). Naszej drużynie jednak w rundzie rewanżowej gra wreszcie zaczęła się „kleić” i udało się zdobyć upragnione punkty. Mam nadzieję, że mimo spisywania nas na straty, uda nam się jakoś zaskoczyć i urwać chociaż punkt, co dałoby nam awans w tabeli.

Opinie zawodników zebrał: Paweł Kurkarewicz.

Foto: Tomasz Sowa / archiwum

04-03-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)