REKLAMA
REKLAMA

„Zawodnicy typują”. Zapowiedź 14 kolejki Sanockiej Ligi Unihokeja

SANOK / PODKARPACIE. Już dziś w Centrum Sportowo-Dydaktycznym PWSZ zostaną rozegrane mecze ostatniej, 14 kolejki Sanockiej Ligi Unihokeja. Poznamy zatem ostateczne rozstrzygnięcia przed fazą play-off. Publikujemy zapowiedź spotkań i typy zawodników.

Patronem medialnym Sanockiej Ligi Unihokeja jest portal:

4.03.2019. Centrum Sportowo-Dydaktyczne PWSZ w Sanoku

17:00 BESCO – InterQ Sanockie Niedźwiedzie
18:00 AZS PWSZ Sanok – Forest
19:00 Iwoniczanka Wilki II Sanok – PASS*

Michał Ambicki (InterQ Sanockie Niedźwiedzie)

BESCO vs InterQ Sanockie Niedźwiedzie. Mecz z drużyną BESCO będzie dla nas bardzo ważny. Wygrywając to spotkanie zajmiemy pierwsze miejsce po rundzie zasadniczej, co pozwoli nam trafić w półfinale na teoretycznie słabszego przeciwnika. Wyjdziemy również mocno zmobilizowani i zdeterminowani na ten mecz, ponieważ w pierwszej rundzie wysoko przegraliśmy z tą drużyną. Myślę, iż wyjdziemy zwycięsko z tego pojedynku. Stawiam na wynik 5:2 dla Niedźwiedzi.

PWSZ vs FOREST. Drużyna Akademików zapewne liczy na stratę punktów InterQ, która pozwoli im zająć pierwsze miejsce. Myślę, że drużyna PWSZ bez problemu poradzi sobie z zespołem Janka Woźniaka wygrywając dosyć pewnie i wysoko. Wynik: 8:2 dla gospodarzy obiektu, czyli PWSZ.

Wilki vs PASS*. Drużyna Wilków wydaje się być zdecydowanym faworytem tego meczu. Trzeba jednak pamiętać, że PASS* rozkręca się z meczu na mecz i w play-off może sprawić niejedną niespodziankę. Nieco zmęczeni mogą być za to młodzi zawodnicy Iwoniczanki, którzy rozegrali w sobotę mecz w ekstraklasie. Może się to odbić na ich kondycji. Stawiam jednak na drużynę Wilków, która wygra w stosunku 7:4.

Hubert Chorążak (AZS PWSZ Sanok)

BESCO vs InterQ Sanockie Niedźwiedzie. Będzie to równy pojedynek do samego końca. Na pewno drużyna Niedźwiedzi będzie chciała zrewanżować się za wysoka porażkę z pierwszej rundy. 4:6 dla InterQ.

PWSZ vs Forest. Po ostatniej przegranej PWSZ na pewno będzie walczyć o wygraną. W związku z czym, obstawiam zdecydowane zwycięstwo mojej drużyny.

Wilki vs PASS*. Zespół PASS* na pewno nie podda się bez walki i stawi opór faworytom, ale typuje 3-bramkowe zwycięstwo Wilków.

Kacper Cęgiel (Iwoniczanka Wilki II Sanok)

BESCO vs InterQ Sanockie Niedźwiedzie. Mimo wysokiej wygranej w pierwszej rundzie BESCO nad Niedźwiedziami, typuję wygraną InterQ. Niedźwiedzie w ostatnich kolejkach rozgrywają bardzo pewne i dobre spotkania, czego nie można powiedzieć o ich przeciwnikach, którzy w tej części rozgrywek, jak na razie zawodzą.

PWSZ vs Forest. Myślę, że ani jednych, ani drugich nie trzeba dodatkowo motywować przed tym spotkaniem. Po ostatnich przegranych, FOREST jak i PWSZ muszą bronić swojej pozycji w tabeli. Odmienne style gry obydwu ekip na pewno stworzą ciekawe spotkanie. Ostatecznie jednak typuję zwycięstwo „Studentów”.

Wilki vs PASS*. Kolejne spotkanie, w którym żadna z drużyn nie może pozwolić sobie na porażkę. PASS* w pełnym składzie jest bardzo niewygodnym przeciwnikiem. Dołożyć do tego możemy chęć wskoczenia na 6 pozycję i mamy naprawdę groźnego przeciwnika. Młody zespół Wilków musi od samego początku wyjść bardzo skoncentrowany jeżeli chce zdobyć 3 punkty. Stawiam na minimalną wygraną Iwoniczanki.

Tomasz Dorotniak (FOREST)

BESCO vs InterQ Sanockie Niedźwiedzie. Obie drużyny grają na wysokim poziomie. Myślę, że o wygranej w tym pojedynku zadecydują rzuty karne .Zapowiadają się duże emocje i ekscytująca sportowa walka! Na pewno warto będzie zobaczyć ten mecz.

PWSZ vs Forest. Po ostatniej wpadce Forestów drużyna musi wyciągnąć wnioski i zagrać cierpliwie i dokładnie w defensywie, szukając swoich szans w szybkich kontrach. Jednak nie będzie to łatwe zadanie. Drużyna przeciwna gra rozważnie zarówno w ataku jak i w obronie.

Wilki vs PASS*. Wydaje mi się że głównym faworytem tego spotkania jest drużyna Wilków, lecz po ostatniej wygranej Pass powalczy o rozsądny wynik, a może nawet sprawi mała niespodziankę.

Kuba Kobak (PASS*)

BESCO vs InterQ Sanockie Niedźwiedzie. Obie drużyny walczą o wysokie miejsca w tabeli i ostatni mecz będzie decydujący o rozstawieniu w fazie play-off. Zespoły te radzą sobie bardzo dobrze w tym sezonie i wynik może być zaskakujący, co pokazał rezultat meczu tych zespołów w pierwszej rundzie. Moim zdaniem to drużyna InterQ wygra ten mecz rewanżując się tym samym za wysoką porażkę.

PWSZ vs Forest. W tym meczu nie spodziewam się niespodzianki. Uważam, że PWSZ mimo „potknięcia się” w meczu z drużyną Wilków, jest głównym pretendentem do wygrania ligi w tym roku. Wydaje mi się, że z łatwością pokonają rywala. Trzeba jednak pamiętać, że w meczu wszystko jest możliwe, a Foresty pokazały już, że potrafią zaskoczyć.

Wilki vs PASS*. Zdecydowanym faworytem tego meczu są Wilki, szczególnie, że w ostatnich meczach idzie im naprawdę dobrze (wygrana z BESCO 6:1 oraz wygrana z liderem PWSZ 7:5). Naszej drużynie jednak w rundzie rewanżowej gra wreszcie zaczęła się „kleić” i udało się zdobyć upragnione punkty. Mam nadzieję, że mimo spisywania nas na straty, uda nam się jakoś zaskoczyć i urwać chociaż punkt, co dałoby nam awans w tabeli.

Opinie zawodników zebrał: Paweł Kurkarewicz.

Foto: Tomasz Sowa / archiwum

04-03-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)