REKLAMA
REKLAMA

17. Wyścig Górski. Badanie kontrolne w VIVO! Krosno

KROSNO / PODKARPACIE. W piątek, 18-tego września VIVO! Krosno i Automobilklb Małopolski Krosno zapraszają miłośników szybkich aut na oficjalne Badanie Kontrolne samochodów wyścigowych, które wezmą udział w 17. Wyścigu Górskim PRZĄDKI – VALVOLINE. Badanie Kontrolne odbędzie się w godz. 13:30 – 18:30.

VIVO! Krosno po raz kolejny przygotowało nie lada gratkę dla fanów sportów samochodowych. Tym razem na parkingu Centrum Handlowego (w specjalnie przygotowanej strefie), odbędzie się obowiązkowe Badanie Kontrolne wszystkich samochodów wyścigowych, które wezmą udział w 17. Wyścigu Górskim PRZĄDKI – VALVOLINE.

Badaniu towarzyszyć będzie także prezentacja pojazdów. Dzięki temu pasjonaci motoryzacji będą mieli możliwość zobaczyć z bliska niezwykłe pojazdy, które na co dzień nie są dostępne w przestrzeni publicznej.

Z nieukrywaną radością gościć będziemy na terenie obiektu samochody wyścigowe, które niemal wprost z naszego Centrum Handlowego wyruszą na trasę 17. Wyścigu Górskiego PRZĄDKI – VALVOLINE. Zapraszamy więc wszystkich miłośników motoryzacji do odwiedzenia VIVO! Krosno, w piątek – 18 września. Już wtedy będzie można poczuć prawdziwy dreszczyk sportowych emocji – mówi Izabela Malecha, Center Manager VIVO! Krosno.

Wyścig Górski PRZADKI – VALVOLINE organizowany przez Automobilklub Małopolski Krosno to jedna z najbardziej widowiskowych imprez motoryzacyjnych w Polsce. Od wielu lat cieszy się niebywałą popularnością i ściaga najlepszych zawodników z Polski i zagranicy. Kolejna 17 już edycja imprezy będzie zarazem 5. i 6. Rundą Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski oraz Mistrzostw Słowacji, a także 1. i 2. Rundą Pucharu Południa w Jeździe na Regularność w Wyścigach Górskich.

Wyścig odbędzie się w dniach 19-20 września 2020.

Szczegóły tegorocznego wyścigu dostępne są na stronie Automobilklubu www.automalop.pl oraz na fanpage www.facebook.com/automalop/

Serdecznie zapraszamy!

Tekst sponsorowany

materiały nadesłane

16-09-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook