REKLAMA
REKLAMA

24-godzinna modlitwa różańcowa. „Szukajcie umocnienia i oparcia”

W święto Zwiastowania Pańskiego, 25 marca, jedna z sanockich parafii, zaprasza do 24-godzinnej modlitwy różańcowej. Potrwa ona od 6.00 rano w środę do 6.00 rano w czwartek. Szturmujemy Niebo, odmawiając wybraną część różańca: Radosną, Światła, Bolesną lub Chwalebną, w dowolnym czasie, również w godzinach  nocnych. Błagajmy Maryję o wstawiennictwo – niech prosi u Boga za światem pogrążonym w ogniu pandemii.

Intencje:
– o nawrócenie Polski i świata
– o ustanie epidemii koronawirusa
– o siłę i błogosławieństwo dla lekarzy, pielęgniarek, laborantów, ratowników i wszystkich, którzy ofiarnie służą bliźnim w tym dramatycznym czasie.

Zachęć do modlitwy rodzinę, przyjaciół, znajomych. Zadzwoń, wyślij SMS lub maila z zaproszeniem. Trwajmy na modlitwie przez całą dobę! Odmów  chociaż dziesiątek różańca, ofiaruj post.

Na zakończenie oddajmy nasze rodziny Niepokalanemu Sercu Maryi. 

Akt poświęcenia się rodziny Niepokalanemu Sercu Maryi.

Maryjo, rodzina nasza poświęca się dziś bez reszty Twojemu Niepokalanemu Sercu. Zawierzamy Ci naszą przeszłość, teraźniejszość i przyszłość, zwłaszcza godzinę naszej śmierci i samą śmierć. Racz sprawować opiekę nad nami i rozporządzać naszym czasem, naszym życiem duchowym, naszą pracą. Poświęcamy Ci nasze ciała, nasze dusze, nasze zdolności i umiejętności. Tobie zawierzamy naszą wolność, nasze dążenia, nasze powinności, a nawet nasze przewinienia.

Nade wszystko oręduj za nami do Ducha Świętego, którego jesteś Oblubienicą, by nas napełnił i uświęcił. Spraw, aby nasze ognisko rodzinne stało się drugim domem nazaretańskim. Uświęcaj nas przez codzienne odmawianie różańca i częste przyjmowanie sakramentów świętych. Błogosław nas wszystkich i obdarz nas Twoim niezwykłym pokojem. Pozostań z nami na zawsze razem z Jezusem, św. Józefem i aniołami świętymi. Bądź „Arką zbawienia” dla tej rodziny, która teraz i na zawsze pragnie należeć do Ciebie na cześć i chwałę Boga Najwyższego. Amen.

materiały nadesłane

24-03-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook