REKLAMA
REKLAMA

Anna i Robert Lewandowscy wsparli szpital zakaźny w Łańcucie!

PODKARPACIE. Anna i Robert Lewandowscy przed trzema tygodniami przekazali kwotę miliona euro na walkę z koronawirusem. Część tej kwoty dotarła do Centrum Medycznego w Łańcucie, które na Podkarpaciu jest jednoimiennym szpitalem zakaźnym.

21 marca Anna i Robert Lewandowscy za pośrednictwem facebookowego profilu Roberta Lewandowskiego poinformowali o przekazaniu miliona euro na rzecz walki z koronawirusem.

Dziś wszyscy jesteśmy świadomi trudności sytuacji jaka nas otacza. Dziś wszyscy gramy w jednej drużynie. Bądźmy silni w tej walce i bądźmy jednomyślni. Jeśli możemy w sposób bezpieczny komuś pomóc to róbmy to. Zdecydowaliśmy się przekazać 1 mln Euro na walkę z koronawirusem. Ta sytuacja dotyka każdego z nas, nie wybiera, dlatego raz jeszcze prosimy: Stosujmy się do zaleceń, słuchajmy tych, którzy się na tym dobrze znają. Bądźmy odpowiedzialni. Wierzymy, że szybko wrócimy do normalności. Bądźmy razem, bądźmy solidarni. Anna i Robert Lewandowscy – czytamy na Facebooku Roberta Lewandowskiego.

Jak podaje Gazeta Wyborcza, Urszula Trojnar, dyrektor ds. ekonomicznych Centrum Medycznego w Łańcucie, potwierdziła o dotarciu przelewu na kwotę 205 tysięcy złotych dla łańcuckiego szpitala, który wpłynął od Anny i Roberta Lewandowskich.

Osoby, które chcą wesprzeć łańcucki szpital, mogą wpłacać pieniądze na konto Stowarzyszenia Przyjaciół Szpitala w Łańcucie. Za zebrane pieniądze zostaną zakupione jednorazowe środki ochrony indywidualnej: (maseczki, okulary, rękawiczki, kombinezony) oraz sprzęt i aparatura medyczna.

Stowarzyszenie Przyjaciół Szpitala w Łańcucie działające na rzecz szpitala w Łańcucie

Numer rachunku bankowego: 70 1240 2643 1111 0000 3779 0185

źródło: Robert Lewandowski / Facebook, Centrum Medyczne w Łańcucie, Gazeta Wyborcza

10-04-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)