REKLAMA
REKLAMA

Awantura w Sejmie! Burzliwa debata! Interweniowała Straż Marszałkowska (VIDEO)

Awantura w Sejmie! Burzliwa debata! Interweniowała Straż Marszałkowska (VIDEO)

Dzisiejsze posiedzenie Sejmu rozpoczęło się od wielkiej awantury i interwencji Straży Marszałkowskiej. Posłanki przeciwne wyrokowi Trybunału Konstytucyjnego, który zakazuje tzw. aborcji eugenicznej, otoczyły Jarosława Kaczyńskiego.

Poseł Marzena Okła-Drewnowicz na portalu społecznościowym zamieściła nagranie, które opatrzyła opisem: – DANTEJSKIE SCENY W SEJMIE! Nie wpuścili niepełnosprawnych, atakują opozycję. Walczymy dla Was! – pisze w poście posłanka

Na nagraniu dochodzi między innymi do wymiany zdań z posłanką Solidarnej Polski Marią Kurowską. – Mówcie otwarcie, chcemy zabijania własnych dzieci – krzyczała poseł Kurowska.

– Nie chcemy! Dlaczego pani kłamie? Niech pani takich rzeczy nie mówi. Niech pani zaadoptuje te dzieci, które umierają po kilku dniach – odpowiadała poseł Okła-Drewnowicz.

foto: Mirosław Suchoń / twitter

 

20. posiedzenie Sejmu – dzień 1.

27-10-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się

Komentarze wyróżnione:
(zarejestrowanych czytelników)

X_D2020-10-27 13:19:07
0 0
Jak to jest że „komuniści” Gomułka, Gierek, Jaruzelski, Kwaśniewski, Miller, Tusk czy Trzaskowski mają lub mieli do śmierci tą sama żonę choć rzekomo walczą z polską rodziną i małżeństwem. Tymczasem w PIS : J. Kaczyński–nieżonaty, pogłoski o homoseksualizmie. M. Kuchciński–druga żona, M. Kaczyńska – 3 dzieci z 3 „mężami” P. Gliński–druga żona, R. Czarnecki –druga żona, J. Kurski–druga żona, R. Terlecki– rozwiedziony, B. Mazurek–rozwiedziona, B. Krynicka– rozwiedziona, M. Gosiewska – rozwiedziona, teraz już wdówka , A. Zalewska–rozwiedziona. S. Pięta–kochanka.. LGBT podobno niszczy polską rodzinę i instytucję małżeństwa. A unieważnienie małżeństwa Kurskiego przez KK za pieniądze, dodam dwudziestokilkuletniego małżeństwa z trójką dzieci - jest według obrońców moralności w Polsce OK. Ba nawet partnerka Kurskiego (bo trudno nazwać ją małżonką) dostała rozwód (przepraszam unieważnienie) choć ma dorastające dziecko. Pomijam oskarżenia wobec syna Kurskiego. Jakich wartości chce bronić PIS razem z KK?
Odpowiedz
PiS skłóca Polaków z premedytacją 2020-10-27 13:26:43
0 0
nagle najważniejsze stały się prawa zwierząt czyli 5 Kaczyńskiego czy wyrok PiSowego trybunału w sprawie aborcji po tym jak w sejmie ustawa leżała w zamrażarce 5lat
Odpowiedz
Dlaczego Policja w państwie PiS nie chroni kościołów?2020-10-27 13:28:00
0 0
czy funkcjonariuszom z PiS chodzi o zastraszenie Kleru aby ślepo wykonywał polecenia PiSu ?
Odpowiedz
kto rządzi w Polsce 2020-10-27 13:34:35
0 0
W Polsce rządzi nie PiS a MOSAD i CIA. Myślicie że robi to starzec Kaczyński czy sługus zagranicznych banków Morawiecki ?
Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy (0)
Pokaż więcej komentarzy (0)