REKLAMA
REKLAMA

Bezpieczeństwo nad wodą to podstawa!

SANOK / PODKARPACIE. Policjantka z Zespołu ds. Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii w ramach działań „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą” spotkała się z uczestnikami półkolonii sportowej. Została ona zorganizowanej przez MOSiR Sanok.

Policjantka z sanockiej komendy, spotkała się z uczestnikami półkolonii sportowej zorganizowanej przez MOSiR Sanok. Słoneczna pogoda pozwoliła, aby spotkania odbyły się w plenerze. W spotkaniu wzięły udział dzieci z terenu powiatu sanockiego, w wieku od 6 do 12 lat.

W oparciu o założenia ogólnopolskiej akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”, podczas spotkania funkcjonariuszka omówiła przede wszystkim sposoby odpowiedzialnego wypoczynku, ze szczególnym uwzględnieniem podstawowych zasad bezpieczeństwa nad wodą. Policjantka informowała i radziła dzieciom, na co należy zwrócić uwagę, jakich zachowań unikać, aby bezpiecznie korzystać z uroków wakacyjnego wypoczynku.

Dzieciaki mogły posłuchać jak wygląda praca policjanta. Dużym zainteresowaniem cieszył się także policyjny radiowóz, gdzie każde dziecko mogło wczuć się w rolę policjanta i zasiąść za kierownicą policyjnego samochodu oraz usłyszeć sygnały dźwiękowe. Na koniec spotkania każdy uczestnik otrzymał element odblaskowy oraz button z logo sanockiej komendy.

KPP Sanok

24-08-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)