REKLAMA
REKLAMA

BIESZCZADY: Fantastyczne zdjęcie z Tarnicy! ZOBACZ

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Publikujemy zapierające dech w piersiach zdjęcie z najwyższego szczytu Bieszczadów wykonane w święto Trzech Króli. Fotografię z Tarnicy przesyła miłośnik wędrówek po Bieszczadach pan Michał Masztalik z Dąbrowy Górniczej.

Zdjęcie otrzymaliśmy od Michała Masztalika, mieszkańca Dąbrowy Górniczej.

W Bieszczady jeżdżę od dziecka, bo tata jest wędkarzem. Zawsze bywaliśmy całą rodziną pod namiotami w okresie wakacyjnym nad rzeką San w miejscowości Mrzygłód. Tam też poznałem moją żonę Zosię, która pochodzi z Mrzygłodu. Znamy się od ponad 18 lat i jesteśmy małżeństwem od 10 lat. W góry zacząłem chodzić w ubiegłym roku. Spodobało mi się i postanowiłem, że pokażę Zosi ich piękno, a w szczególności Bieszczady, które od zawsze ją otaczały. Tym bardziej, że nigdy nie wędrowała po tak wysokich szczytach – opowiada nam pan Michał.

Na święto Trzech Króli mieliśmy 2 dni wolnego, więc postanowiliśmy wejść na Tarnicę. Była to nasza pierwszy wspólna wyprawa i w dodatku zimową porą. Zdjęcie jest z dnia 06.01.2020r. zrobione około południa. Pogoda była rewelacyjna, bezwietrznie, czasami słonecznie i -12°C. W tym roku planujemy powędrować Połoniną Caryńską i Wetlińską. Dodatkowo czekają nas Tatry, Beskidy oraz Karkonosze. Osobiście jednak uważam, że Bieszczady są jedyne w swoim rodzaju i pomimo nie najwyższych szczytów są najbardziej urokliwe.

Foto: Michał Masztalik

źródło: materiały nadesłane

08-01-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)