REKLAMA
REKLAMA

BIESZCZADY: Młodzi ludzie pomimo zakazu zorganizowali spotkanie

USTRZYKI DOLNE / PODKARPACIE. Funkcjonariusze interweniowali wobec grupy młodzieży zakłócającej ciszę nocną oraz nieprzestrzegającej wytycznych związanych z przeciwdziałaniem epidemii koronawirusa. Policjanci apelują o odpowiedzialne i rozsądne zachowanie, w tym o przestrzeganie wprowadzonych ograniczeń.

Dbając o bezpieczeństwo mieszkańców policjanci codziennie patrolują ulice i osiedla sprawdzając, czy lokale, które powinny być zamknięte, bądź których działanie zostało ograniczone, stosują się do zaleceń związanych z przeciwdziałaniem rozwoju epidemii koronawirusa. Mundurowi kontrolują również miejsca i obiekty, w których wcześniej można było spotkać duże grupy dzieci i młodzieży, a które teraz zostały zamknięte dla użyteczności publicznej.

W niedzielę policjanci otrzymali zgłoszenie o zakłócaniu ciszy nocnej w jednym z mieszkań w Ustrzykach Dolnych. Około godz. 1 w nocy mundurowi wylegitymowali tam grupę nieletnich osób. Młodzi ludzie zostali przekazani swoim opiekunom, a o całym zdarzeniu zostanie powiadomiony sąd rodzinny.

Apelujemy do wszystkich mieszkańców, aby stosowali się do zaleceń wydawanych w celu przeciwdziałania rozprzestrzeniania się epidemii, aby kierowali się odpowiedzialnością i rozwagą.

Zdjęcie poglądowe

KPP Ustrzyki Dolne

07-04-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)