REKLAMA
REKLAMA

BIESZCZADY: W centrum Lutowisk stanęła wielka choinka (FOTO)

LUTOWISKA / PODKARPACIE. Dzięki zaangażowaniu strażaków OSP, w centralnym punkcie Lutowisk stanęła dzisiaj wysoka, kolorowa i przystrojona na święta choinka.

Kochani mamy to! – piszą na swoim profilu strażacy z OSP Lutowiska. 

Zgodnie z zapowiedzią dziś w centrum Lutowisk stanęła wielka, kolorowa choinka, która będzie nam towarzyszyć przez ten piękny, świąteczny czas. Drzewko zostało przywiezione, postawione i udekorowane siłami własnymi druhen i druhów naszej OSP. Jeśli macie ochotę każdy z Was może dołożyć na nią swoją ozdobę. Przy okazji serdecznie dziękujemy wszystkim Państwu, którzy od lat przekazują nam ozdoby do jej przystrojenia, a także Urzędowi Gminy za pomoc w zdobyciu nowych lampek. Mamy nadzieję, że to tradycyjne świąteczne drzewko pozwoli nam wszystkim radośniej przeżyć Boże Narodzenie, w tym wyjątkowym, zwariowanym roku.

Gratulujemy tej inicjatywy. Jak informują strażacy z OSP Lutowiska, choinka na żywo wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciu!

źródło: OSP Lutowiska / Fb

19-12-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)