REKLAMA
REKLAMA

BIESZCZADY: Widłami w plecy. Właściciel posesji ugodził „intruza”

RÓWNIA / PODKARPACIE. Do niebezpiecznego zdarzenia doszło dziś (23) w miejscowości Równia (powiat bieszczadzki). Właściciel posesji, na którą wtargnął nieproszony gość, ugodził „intruza” widłami.

– Nietrzeźwy mężczyzna wtargnął na prywatną posesję i groził właścicielowi posesji. Właściciel ugodził go widłami – informuje Anna Klee, z Wydziału Komunikacji Prasowej Podkarpackiej Policji.  

Właściciel posesji został zatrzymany. Był trzeźwy. Ugodzony mężczyzna trafił do szpitala. Trwają czynności w tej sprawie. Sprawę bada prokuratura.

– Kolejny dzień pracy Ratowników Bieszczadzkie Pogotowie Ratunkowe SP ZOZ w Sanoku. W dniu dzisiejszym zespół stacjonujący w Ustrzykach Dolnych, zadysponowany został do okolicznej miejscowości. Powodem wezwania było przebicie widłami klatki piersiowej. Z powodu ciężkiego stanu pacjenta, oraz możliwej potrzeby pilnego zabiegu w obrębie klatki piersiowej, do zdarzenia zadysponowano jednocześnie załogę LPR Sanok, który pomimo bardzo ciężkich warunków pogodowych (niski poziom chmur i mżawka)  podjął misję ratowniczą. Po prawie 1,5 godzinnej walce o życie w karetce, ustabilizowany pacjent przetransportowany został drogą powietrzną do Centrum Urazowego w Rzeszowie. Dziękujemy za pomoc załodze LPR, oraz policjantom z KPP Ustrzyki Dolne”! – czytamy w relacji Bieszczadzkiego Pogotowia Ratunkowego SP ZOZ w Sanoku / fb.

– Tak wygląda wnętrze ambulansu po akcji ratunkowej dla miłośników „cukierkowych” seriali  paramedycznych. Pozdrawiamy i życzymy spokojnej i słonecznej końcówki wakacji! – czytamy dalej.

 

Zdjęcie poglądowe / pixabay.com

23-08-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)