REKLAMA
REKLAMA

Billboardy z gestem posłanki PiS dotarły do Sanoka (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Przy ul. Dmowskiego w Sanoku zamontowano billboard dotyczący kontrowersyjnego i słynnego już gestu posłanki PiS Joanny Lichockiej, która w Sejmie pokazała środkowy palec po przegłosowaniu ustawy, na podstawie której media publiczne otrzymały wsparcie w kwocie 2 mld zł. Partie opozycyjne nawoływały, aby pieniądze te przeznaczyć na leczenie Polaków chorych na raka.

Montaż billboradów prezentujących kontrowersyjny gest wykonany przez posłankę Prawa i Sprawiedliwości Joannę Lichocką w wielu polskich miastach to element kampanii prowadzonej przez Spontaniczny Sztab Obywatelski. Na platformie zrzutka.pl powstała zbiórka pieniędzy na te ogromne plakaty. Na poniedziałek i godzinę 14, łączna kwota wpłat sięgała prawie 300 tys. zł. Akcję wsparło ponad 3900 osób.

Po zalaniu Polski „gestem Lichockiej” szykujemy już kolejne projekty, wszystkie obnażające hipokryzję, zakłamanie i arogancję władzy! Tak więc zbiórka trwa tak długo, jak u władzy jest prezydent i partia, którzy mają do Polaków taki stosunek, jak posłanka Lichocka do opozycji, która nas reprezentuje! – opisuje zrzutkę organizator.

Banery są produkowane w trzech wersjach. Planowane są również kolejne. Na każdym widnieje zdjęcie posłanki Lichockiej wykonującej słynny gest. Są także napisy: „PiS pozdrawia chorych na raka” lub „PiS pozdrawia chorych”.

Pod wpłatą można wpisać komentarz z nazwą miejscowości, w której ma zostać zainstalowana podobna tablica.

Jest możliwość ufundowania billboardu w swoim mieście! Każdy, kto wpłaci min 1000zł może napisać w komentarzu do wpłaty, w jakim mieście chce billboard, a my postaramy się go tam postawić! – czytamy w innym opisie zbiórki.

Link do zbiórki na zrzutka.pl: LINK.

09-03-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)