REKLAMA
REKLAMA

Billboardy z gestem posłanki PiS dotarły do Sanoka (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Przy ul. Dmowskiego w Sanoku zamontowano billboard dotyczący kontrowersyjnego i słynnego już gestu posłanki PiS Joanny Lichockiej, która w Sejmie pokazała środkowy palec po przegłosowaniu ustawy, na podstawie której media publiczne otrzymały wsparcie w kwocie 2 mld zł. Partie opozycyjne nawoływały, aby pieniądze te przeznaczyć na leczenie Polaków chorych na raka.

Montaż billboradów prezentujących kontrowersyjny gest wykonany przez posłankę Prawa i Sprawiedliwości Joannę Lichocką w wielu polskich miastach to element kampanii prowadzonej przez Spontaniczny Sztab Obywatelski. Na platformie zrzutka.pl powstała zbiórka pieniędzy na te ogromne plakaty. Na poniedziałek i godzinę 14, łączna kwota wpłat sięgała prawie 300 tys. zł. Akcję wsparło ponad 3900 osób.

Po zalaniu Polski „gestem Lichockiej” szykujemy już kolejne projekty, wszystkie obnażające hipokryzję, zakłamanie i arogancję władzy! Tak więc zbiórka trwa tak długo, jak u władzy jest prezydent i partia, którzy mają do Polaków taki stosunek, jak posłanka Lichocka do opozycji, która nas reprezentuje! – opisuje zrzutkę organizator.

Banery są produkowane w trzech wersjach. Planowane są również kolejne. Na każdym widnieje zdjęcie posłanki Lichockiej wykonującej słynny gest. Są także napisy: „PiS pozdrawia chorych na raka” lub „PiS pozdrawia chorych”.

Pod wpłatą można wpisać komentarz z nazwą miejscowości, w której ma zostać zainstalowana podobna tablica.

Jest możliwość ufundowania billboardu w swoim mieście! Każdy, kto wpłaci min 1000zł może napisać w komentarzu do wpłaty, w jakim mieście chce billboard, a my postaramy się go tam postawić! – czytamy w innym opisie zbiórki.

Link do zbiórki na zrzutka.pl: LINK.

09-03-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)