REKLAMA
REKLAMA

BYKOWCE: Leżała pod garażem, mocno wychłodzona

BYKOWCE / PODKARPACIE. Zgłoszenie i podjęte działania pomogły kobiecie, której groziło wychłodzenie. 36-latka leżała w nocy pod garażem prywatnej posesji. Była mocno wyziębiona. Mundurowi wezwali służby medyczne. Mieszkanka powiatu brzozowskiego trafiła do szpitala.

W niedzielę po godz. 23, policjanci zostali powiadomieni o tym, że w Bykowcach, pod jednym z garaży prywatnej posesji leży nieznana osoba. Funkcjonariusze pojechali we wskazane miejsce i znaleźli nietrzeźwą kobietę. Była mocno wychłodzona. Policjanci natychmiast na miejsce wezwali ratowników medycznych. 36-latka trafiła do szpitala.

Na zewnątrz panują niskie temperatury. Gdyby nie zgłoszenie i odpowiednia reakcja, mogłoby dojść do tragedii. Pamiętajmy, jeśli zauważymy człowieka leżącego na chodniku, czy śpiącego na ławce, nie pozostawajmy obojętni na los takiej osoby. Nie przechodźmy obok kogoś, komu może grozić wychłodzenie. Wystarczy zadzwonić na bezpłatny telefon alarmowy 112. Nasze działanie może uratować ludzkie życie.

KPP Sanok

22-12-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)