REKLAMA
REKLAMA

Co kupić na prezent ślubny?

Dzień ślubu to ważne wydarzenie dla każdego, a w szczególności dla Młodej Pary – w końcu to ich najważniejsze święto i nowy etap w życiu! Aby ten dzień był wyjątkowy oczywiście wcześniej odbywają się odpowiednie przygotowania… Na ten dzień przygotowują się nie tylko nowożeńcy, ale również goście – kupując prezenty. Nieraz zakup odpowiedniego prezentu na tak ważne wydarzenie to trudne zadanie i pojawia się sporo pytań co na taką okazję kupić? Dlatego mamy dla Was kilka propozycji na prezent ślubny! Coś z relaksu, a może trochę adrenaliny? Czas spędzany aktywnie czy może spokojnie – relaksując się? Pomysłów jest wiele dlatego dla każdej Młodej Pary znajdzie się prezent, który zostanie w ich pamięci na długo i będą go mogli miło wspominać.

Relaks i wypoczynek jako prezent ślubny?

Prezent na ślub nie koniecznie musi być pełne adrenaliny i aktywności przeżycie… można podarować na prezent również chwile przyjemności i relaksu! Przyjemnie spędzony dzień lub weekend we dwoje to równie ciekawy pomysł na prezent ślubny. Młoda Para będzie mogła odpocząć i zrelaksować się. Po tak ważnym i wyjątkowym dla siebie dniu i licznych przygotowaniach należy im się chwila wytchnienia i wspólny czas na odpoczynek.

Romantyczny masaż dla dwojga

Masaż dla dwojga wykonywany w SPA to okazja do odpoczynku i relaksu dla Nowożeńców, którzy rozpoczęli nowy etap w życiu. Romantyczne chwile we dwoje, przyjemny wieczór to wszystko można podarować jako oryginalny prezent ślubny. Odpowiedni wystrój, świece oraz muzyka w gabinecie masażu to wszystko sprzyja lepszemu odprężeniu i pozwala przeżyć piękne chwile we dwoje.

Dzień SPA dla dwojga

Masaże, zabiegi i relaks… wszystko to można mieć wybierając Dzień SPA dla dwojga! Masaż, który pozwoli zrelaksować się i odpocząć we dwoje, dodatkowo zabiegi, które mają regenerują organizm i dostarczają mu odpowiednich witamin. Dzień SPA dla dwojga to idealny pomysł na prezent ślubny! Młoda Para będzie mogła odpocząć i spędzić czas we dwoje. Masaże i zabiegi pozwolą odetchnąć po tak ważnym dniu i odstresować się po długich przygotowaniach.

Weekend w domku na wodzie – Koszalin

Domek położony na Jeziorze Jamno przy specjalnie wybudowanym pomoście to nietypowe miejsce na nocleg w pięknej okolicy, a dzięki przeszklonym ścianom w domku można podziwiać wyjątkowe widoki otaczające to miejsce. Weekend w domku na wodzie to okazja do odpoczynku i relaksu w nadmorskim klimacie we dwoje. Młoda Para obdarowana takim prezentem będzie mogła cieszyć się z romantycznych chwile w cudownym miejscu.

 
Weekend pod żaglami dla dwojga – Mazury

Piękne widoki, jeziora, lasy to wszystko można podziwiać z Jeziora Niegocin na Mazurach. Dwudniowy rejs dla dwojga to okazja na spędzenie czasu we dwoje. Romantyczne chwile przy zachodzie słońca pozwolą Młodej Parze na odpoczynek i wyjątkowe chwile we dwoje. Piękne widoki podziwiane z jeziora w czasie rejsu dostarczą niezapomnianych wrażeń.

Romantyczny weekend dla dwojga

Romantyczny weekend dla dwojga to prezent, który pozwoli na odpoczynek i relaks we dwoje. Wspaniałe chwile w pięknej okolicy to idealny prezent dla Młodej Pary z okazji ślubu. Czas spędzony we dwoje w cudownej okolicy zostanie zapamiętany i będzie mile wspominany. Takie wyjątkowe chwile można podarować na prezent ślubny każdej Młodej Parze.

Gift Card – karta podarunkowa

Ciężko dobrać prezent dla Młodej Pary? Nie możesz się zdecydować czy wybrać weekend, masaż, skok czy lot balonem? W takim wypadku proponujemy Gift Card! Dzięki karcie podarunkowej osoby obdarowane same będą mogły wybrać jakie marzenie chcą spełnić! Gift Card zastępuje pieniądze dlatego wystarczy wybrać tylko wartość karty podarunkowej i wręczyć ją Młodej Parze, a to umożliwi im wybranie dowolnej atrakcji, którą będą mogli zrealizować wspólnie i przeżyć wspaniałe chwile we dwoje.

Zobacz także: Inspiracje urodzinowe – wymarzony prezent na urodziny

Artykuł sponsorowany
materiały nadesłane

06-06-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym: