REKLAMA
REKLAMA

Dobijał się do mieszkania. Był poszukiwany

USTRZYKI DOLNE / PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali poszukiwanego 22-latka, za którym wydano nakaz doprowadzenia do zakładu karnego. Mężczyzna miał odbyć karę pozbawienia wolności za uchylanie się od zapłacenia grzywny.

Wczoraj policjanci ogniwa patrolowo-interwenycjnego zostali wezwani do jednego z mieszkań w Ustrzykach Dolnych, gdzie do drzwi miał się natarczywie dobijać mężczyzna. Okazało się, że zdążył on oddalić się przed przyjazdem funkcjonariuszy.

Policjanci w trakcie patrolowania okolicy, na jednej z ulic, zauważyli mężczyznę odpowiadającemu rysopisowi awanturnika. Wylegitymowali go i po sprawdzeniu w policyjnym systemie okazało się, że 22-latek nie stawił się do odbycia zastępczej kary pozbawienia wolności. Zmiana środka podyktowana była uchylaniem się od realizacji wcześniej zasądzonej grzywny za kradzież rozbójniczą.

22-letni mieszkaniec województwa małopolskiego trafił do policyjnego aresztu.

zdjęcie poglądowe

KPP Ustrzyki Dolne

10-02-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (2)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników:

Dodi2020-02-10 11:47:25
0 0
Lepszy sort....suweren
xx2020-02-10 17:56:47
0 0
grzywna za kradzież rozbójniczą?? broncie dalej nadzwyczajnej kasty!! Oni za chwilę za morderstwa będą grzywny orzekać - tacy niezawiśli!!!!