REKLAMA
REKLAMA

Doskonała propozycja na Walentynki! (ZDOBĄDŹ PODWÓJNE ZAPROSZENIE)

RZESZÓW / PODKARPACIE. Kulturalne i niesamowicie energetyczne zderzenie zupełnie różnych światów – kobiecego i męskiego. Ekstremalne połączenie dwóch przezabawnych, komediowych spektakli, podczas których na tapetę, z przymrużeniem oka, wzięte zostaną zachowania i niedoskonałości płci przeciwnej.

Wyjątkowe show, podczas którego ONA – Justyna Sieńczyłło, zabierze widzów w pełną niespodzianek podróż do źródeł kobiecości, natomiast ON – Emilian Kamiński, w niecodzienną wyprawę głąb męskiej natury. Jedyne w swoim rodzaju, małżeńskie spotkanie na scenie, w którym jak w krzywym zwierciadle będą mogli dostrzec siebie zarówno szanowne przedstawicielki, jak i dostojni przedstawiciele obu płci.

KOBIETY KONTRA MĘŻCZYŹNI
Teatr Kamienica z Warszawy
15.02. (sobota), godz. 17:00
RZESZÓW, Filharmonia Podkarpacka, ul. Chopina 30

Bilety:

– Podziemna Kasa Turystyczna – Rynek 26, tel. 17 875 47 74
– zamówienia indywidualne: tel. 790 703 785
– zamówienia grupowe – organizator: tel. 531 531 001, e-mail: bilety@agencjamuza.pl
– on line: www.kupbilecik.pl
www.biletyna.pl

materiały nadesłane


JAK WYGRAĆ BILETY? TO PROSTE!

Aby zdobyć podwójną wejściówkę, należy:

Wysłać wiadomość elektroniczną e-mail na adres: promocja@esanok.pl z dopiskiem w tytule „KOBIETY KONTRA MĘŻCZYŹNI”, zawierającą dane uczestnika konkursu, tj. imię, nazwisko oraz numer telefonu (PAMIĘTAJ! Sprawdź godzinę, od której trwa konkurs)

Mamy dla Was podwójne zaproszenie na spektakl! Śpieszcie się, wygrywa szybkość w zgłoszeniach!

Spośród zarejestrowanych zgłoszeń udziału w niniejszym konkursie, Redakcja przeprowadzi wybór pierwszego zgłoszenia, gdzie kryterium wyboru, będzie dokładna godzina wpłynięcia wiadomości na w/w skrzynkę pocztową, biorąc pod uwagę godzinę, minutę oraz sekundę pory dotarcia wiadomości.

Na zgłoszenia Redakcja oczekuje od godziny 12.00, 4 lutego! Po dokonaniu wyboru pierwszych osób, Redakcja skontaktuje się z tymi osobami telefonicznie.

Udział w przedmiotowym konkursie jest równoznaczny ze zgodą na opublikowanie danych osobowych na stronie esanok.pl w myśl obowiązującej ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. jedn. Dz. U. 2016, poz. 922).

31-01-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)