REKLAMA
REKLAMA

DYREKTOR SZPITALA w Sanoku: Dziękuję wszystkim, którzy nam pomagają!

Szpital Specjalistyczny SPZOZ w Sanoku został wskazany jako jeden z siedmiu szpitali na terenie Województwa Podkarpackiego do udzielania świadczeń opieki zdrowotnej w związku z przeciwdziałaniem COVID-19 na podstawie art. 7 ust. 3 ustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych (Dz. U. z 2020 r. poz. 374).

Na zdjęciu Grzegorz Panek, dyrektor SP ZOZ w Sanoku. Foto: archiwum redakcji

Oddziały naszego specjalistycznego szpitala i pracujący w nich personel medyczny stoją na pierwszej linii frontu walki z pandemią koronowirusa, który zaatakował nasze społeczeństwo. Do wygrania tej wojny potrzebny jest nam sprzęt medyczny i środki ochrony osobistej, które SPZOZ w Sanoku posiada, ale wymagają one ciągłego uzupełnienia.

Nasze potrzeby spotkały się z szerokim zrozumieniem i pozytywnym odzewem ze strony władz państwowych, samorządowych, ale także i co najważniejsze z dużym odzewem społecznym.

Trudno jest w tej chwili wymienić wszystkich darczyńców i osoby zaangażowane w przedmiotowej akcji, dlatego wszystkim, którzy pomagają szpitalowi w tym trudnym czasie składam podziękowania.

Jeszcze raz bardzo dziękuję!

Grzegorz Panek
dyrektor SPZOZ w Sanoku

Jeżeli ktoś chciałby wesprzeć SPZOZ w Sanoku udostępniam numer konta:
BNP Paribas Bank Polska S.A. 81 1600 1462 1871 2194 2000 0001
Przelewy z dopiskiem : SPZOZ w Sanoku – koronawirus

źródło: SP ZOZ Sanok


Przypominamy ponadto o prowadzonej zrzutce na zakup środków ochrony indywidualnej dla personelu Bieszczadzkiego Pogotowia Ratunkowego i Szpitala w Sanoku. O akcji informowaliśmy – tutaj.

25-03-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)