REKLAMA
REKLAMA

DYREKTOR SZPITALA w Sanoku: Dziękuję wszystkim, którzy nam pomagają!

Szpital Specjalistyczny SPZOZ w Sanoku został wskazany jako jeden z siedmiu szpitali na terenie Województwa Podkarpackiego do udzielania świadczeń opieki zdrowotnej w związku z przeciwdziałaniem COVID-19 na podstawie art. 7 ust. 3 ustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych (Dz. U. z 2020 r. poz. 374).

Na zdjęciu Grzegorz Panek, dyrektor SP ZOZ w Sanoku. Foto: archiwum redakcji

Oddziały naszego specjalistycznego szpitala i pracujący w nich personel medyczny stoją na pierwszej linii frontu walki z pandemią koronowirusa, który zaatakował nasze społeczeństwo. Do wygrania tej wojny potrzebny jest nam sprzęt medyczny i środki ochrony osobistej, które SPZOZ w Sanoku posiada, ale wymagają one ciągłego uzupełnienia.

Nasze potrzeby spotkały się z szerokim zrozumieniem i pozytywnym odzewem ze strony władz państwowych, samorządowych, ale także i co najważniejsze z dużym odzewem społecznym.

Trudno jest w tej chwili wymienić wszystkich darczyńców i osoby zaangażowane w przedmiotowej akcji, dlatego wszystkim, którzy pomagają szpitalowi w tym trudnym czasie składam podziękowania.

Jeszcze raz bardzo dziękuję!

Grzegorz Panek
dyrektor SPZOZ w Sanoku

Jeżeli ktoś chciałby wesprzeć SPZOZ w Sanoku udostępniam numer konta:
BNP Paribas Bank Polska S.A. 81 1600 1462 1871 2194 2000 0001
Przelewy z dopiskiem : SPZOZ w Sanoku – koronawirus

źródło: SP ZOZ Sanok


Przypominamy ponadto o prowadzonej zrzutce na zakup środków ochrony indywidualnej dla personelu Bieszczadzkiego Pogotowia Ratunkowego i Szpitala w Sanoku. O akcji informowaliśmy – tutaj.

25-03-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)