REKLAMA
REKLAMA

Gaja Suchocka w finale MasterChefa Juniora! Brawo! (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Zaledwie 9-letnia sanoczanka Gaja Suchocka awansowała do finału 5. edycji MasterChefa Juniora! Już za tydzień utalentowana mieszkanka grodu Grzegorza powalczy w trzyosobowym finale o zwycięstwo i tytuł. Trzymamy kciuki!

We wczorajszym odcinku półfinałowym Gaja Suchocka z Sanoka znów popisowo poradziła sobie z zadaniami przygotowanymi przez jurorów niezwykle popularnego kulinarnego show TVN MasterChef Junior. Dzięki temu, znalazła się w gronie trzech finalistów 5. edycji programu.

foto (2): archiwum prywatne

Oprócz Gai Suchockiej wystąpią w nim: Sonia Rudolf i Franek Lorenc.

Wielki finał w niedzielę 10 maja w dostępny na antenie TVN oraz platformie VOD player.pl.

Finaliści 5. edycji MasterChefa Juniora


Gaja Suchocka ma obecnie 10 lat, ale warto zaznaczyć, że w momencie pierwszego nagrania miała 9. Jest jedną z najmłodszych uczestniczek 5. edycji MasterChefa Juniora. Pochodzi z Sanoka, a gotowaniem pasjonuje się od 6 roku życia.

Zaczęło się od tego, że sama zaczęła przygotowywać sobie łakocie. Początkowo były to naleśniki z różnymi sosami, później bezy i torty. W kuchni Gaja lubi eksperymentować, łączyć różne smaki, sprawia jej to wielką frajdę – opowiadała nam przy okazji pierwszego artykułu o starcie w programie mama Rita Suchocka.

Gaja spędza w kuchni dużo czasu, ale przeznacza go również na wiele zajęć pozalekcyjnych w tym sport. Pisaliśmy o tym, że kilka tygodni temu, Gaja stawała na najwyższym stopniu podium podczas zawodów pływackich zorganizowanych w Centrum Rehabilitacji i Sportu w Sanoku przez klub UKS Rekiny MOSiR Sanok.*Już po raz piąty najlepsi młodzi kucharze w Polsce stanęli do legendarnego pojedynku o tytuł MasterChefa Juniora! Ich kulinarne wyczucie smaku, umiejętności i kreatywność sprawdzają Anna Starmach, Michel Moran i Mateusz Gessler.

Na zwycięzcę programu czeka statuetka, czek na 15 tysięcy złotych i wakacje marzeń! Który z uczestników swoimi potrawami podbije serca jurorów i dostanie przepustkę do dalszej kariery?

* Opis programu: masterchefjunior.tvn.pl

MasterChef Junior – gdzie obejrzeć

Program dostępny na antenie TVN oraz platformie VOD player.pl*

źródło: Red., materiały nadesłane, masterchefjunior.tvn.pl

foto: archiwum prywatne

04-05-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)