REKLAMA
REKLAMA

GRZEGORZ BRAUN: O wyborach prezydenckich i restrykcjach w związku z epidemią

GRZEGORZ BRAUN: O wyborach prezydenckich i restrykcjach w związku z epidemią

PODKARPACIE. Poseł Konfederacji Grzegorz Braun mówi o kolejnym dniu pracy w roli parlamentarzysty skupiając się przede wszystkim na wyborach prezydenckich i kandydacie Konfederacji na to stanowisko, a także na restrykcjach wdrożonych przez rządzących w związku z epidemią koronawirusa. Zapraszamy do obejrzenia materiału video.

Jak zdążył już przyzwyczaić swoich wyborców, Grzegorz Braun – poseł na Sejm RP z ramienia Konfederacji, nagrał kilkuminutowe wystąpienie w okolicy Ogrodów Bernardyńskich w centrum Rzeszowa. W samych ogrodach się nie udało ze względu na zamknięcie tego obszaru miasta w związku z epidemią koronawirusa. Poseł Braun mówił między innymi właśnie o restrykcjach wprowadzonych przez państwo.

Główna część filmu skupia się jednak na wyborach prezydenckich. Poseł Braun oraz jego goście: Tomasz Buczek – lider Ruchu Narodowego na Podkarpaciu i Jacek Ćwięka – dyrektor Biura Poselskiego Grzegorza Brauna w Rzeszowie, zaprosili do wspierania kandydata Konfederacji Krzysztofa Bosaka. Zaprezentowano broszurę „Nowy porządek”, która zawiera tezy konstytucyjne głoszone przez Bosaka.

W kilku słowach nawiązano również do Pomnika Czynu Rewolucyjnego, znajdującego się niedalko miejsca nagania klipu video.

Zapraszamy do obejrzenia video.

12_1
screen z filmu

źródło: Grzegorz Braun / Facebook

28-04-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)