REKLAMA
REKLAMA

INTERWENCJA: Kładka przy dworcu pęka (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. – Dworzec pęka na pół – tak zatytułował maila Internauta, którego otrzymaliśmy na skrzynkę. Nasz Czytelnik dołączył do tego dwie fotografie.  Widać na nich pęknięcie, które powstało na kładce łączącej autobusowy dworzec mulimodalny z dworcem kolejowym.

Inwestycja kosztowała 16 mln zł. Cały projekt zakładał również zakup autobusów niskoemisyjnych. Ogólny koszt zadania to 32 mln zł. Sięgnięto po dofinansowanie rzędu 20 mln zł.

Powierzchnia użytkowa wynosi 1274 m2. W dwukondygnacyjnym obiekcie znajduje się m. in.: poczekalnia, przechowalnia bagażu, kasy,  punkt informacji turystycznej, pomieszczenia techniczne dla ochrony i kierowców oraz toalety. Zainstalowane są cztery windy, z czego trzy przy kładce łączącej dworzec multimodalny z dworcem kolejowym.

Z czego wynikają te pęknięcia? Czy magistrat zna sprawę? Te pytania skierowaliśmy dziś (13 bm.) do urzędu. Po otrzymaniu odpowiedzi opublikujemy je na stronie.

foto: nadesłane

13-01-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)