REKLAMA
REKLAMA

Jak odnieść sukces zawodowy bez matury?

Kilka tygodni temu absolwenci szkół średnich przystępowali do najważniejszego egzaminu w swoim życiu – egzaminu dojrzałości. W tym roku był on bardziej stresujący, ponieważ odbywał się w wyjątkowym reżimie sanitarnym. Takie niecodzienne warunki pracy, mogły niekorzystnie wpłynąć na rezultaty egzaminów. Większość tegorocznych maturzystów, przeczuwających negatywne wyniki, już zaczęło szukać alternatywy wymarzonych studiów.  Szkoła MedicalSchool wychodzi temu naprzeciw.


Czujesz że zawaliłeś maturę?
Głowa do góry! Szkoła policealna daje wyjątkową możliwość zdobycia kwalifikacji bez konieczności posiadania matury. Nawet jeśli wciąż myślisz o studiowaniu, pójście do szkoły policealnej nie przekreśli twoich planów – możesz podjąć naukę i jednocześnie przygotowywać się do matury za rok, a w tym czasie masz już pewne kwalifikacje w ręce.

Dlaczego branża stomatologiczna?
Liczba nowych gabinetów stomatologicznych rośnie w każdym mieście, jak grzyby po deszczu. Każdy lekarz dentysta potrzebuje do swojego gabinetu asystentki stomatologicznej. W każdej szkole musi być otwarty gabinet higienistki stomatologicznej.

Jak twierdzi lekarz dentysta Adam Trzaskowski przyszłość w branży stomatologicznej należy do asystentek i higienistek stomatologicznych.

Kim jest higienistka stomatologiczna?
Higienistka stomatologiczna to wykwalifikowany średni personel stomatologiczny. Posiada uprawnienia do samodzielnego przeprowadzania zabiegów w gabinecie dentystycznym, może również prowadzić własną działalność gospodarczą.

Nowy zawód w 1 rok
Asystentka stomatologiczna jest zawodem, który można uzyskać w ekspresowym tempie. Już po roku można mieć dyplom, który zapewni dobrze płatną pracę. Asystentka stomatologiczna znajdzie zatrudnienie w każdym gabinecie dentystycznym.

A może własna działalność gospodarcza?
Jeśli chcesz być swoim szefem, wybierz zawód higienistka stomatologiczna i otwórz własny gabinet. Możesz samodzielnie wykonywać zabiegi, jak i zatrudniać do pracy inne higienistki. Wybór należy do ciebie. Sukces jest w zasięgu ręki. Zapotrzebowanie na rynku będzie zawsze, bez względu na koniunkturę gospodarczą.

Dlaczego MedicalSchool?
Placówka MedicalSchool jest jedyną szkołą w Twoim mieście, która daje możliwość zdobycia zawodu asystentki i higienistki stomatologicznej całkowicie za darmo. Nauka i egzaminy są bezpłatne! Kształcenie odbywa się w trybie weekendowym. A co najważniejsze, wystarczy świadectwo ukończenia szkoły średniej. Szkoła nie wymaga matury!

MedicalSchool posiada profesjonalnie wyposażone pracownie stomatologiczne, w których przyszłe asystentki i higienistki zdobywają swoje kwalifikacje. Dzięki współpracy z wieloma gabinetami dentystycznymi uczennice szkoły korzystają z praktycznej nauki zawodu – często kończy się to zatrudnieniem na etacie asystentki lub higienistki stomatologicznej.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę www.medyk.net.pl

Artykuł sponsorowany

 

06-07-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym: