REKLAMA
REKLAMA

JAŚ WĘDROWNICZEK zaprasza na koncert Mateusza Ziółko

RYMANÓW / PODKARPACIE. Hotel i Restauracja Jaś Wędrowniczek zaprasza na koncert Mateusza Ziółko. Śpieszcie się, ilość miejsc ograniczona!

 

Koncert zaplanowano w Walentynki 14 lutego o godzinie 18.30.

Organizatorzy proszą o wcześniejszą rezerwacje miejsc.

Koncert Mateusz Ziółko

14 lutego 2020r. (piątek)
Godz. 18:30
Wstęp: 60zł/os

Mateusz Ziółko – pianista, wokalista, autor muzyki i tekstów. Uczestnik programów „Mam talent”, „Must Be The Music – Tylko Muzyka”. W 2013 Mateusz Ziółko został zwycięzcą III edycji programu „The Voice Of Poland” na antenie TVP2, zwyciężył także w konkursie Super Debiuty 2014 podczas 51. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

W listopadzie 2016 r. wydał utwór „W płomieniach” który w 2017 roku był najczęściej granym utworem w Polskich rozgłośniach radiowych a w serwisie YouTube osiągnął spektakularny wynik ponad 40 milionów wyświetleń. 26 maja miała miejsce premiera debiutanckiego albumu pt. „Na nowo”, na którym znalazły się takie utwory jak „Szkło” oraz „Planety”. Najnowszy singiel Mateusza Ziółko o nazwie „Na nowo” już po tygodniu od premiery gościł na wszystkich popularnych listach przebojów. W styczniu 2018 r. Mateusz wspólnie z chórem Sound’n’Grace nagrał utwór „Horyzonty”. Muzyk obecnie intensywnie koncertuje w całej Polsce.

Prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsc.

 

tekst sponsorowany

06-01-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook