REKLAMA
REKLAMA

Kierował tirem mając 3 promile alkoholu!

MIEJSCE PIASTOWE / PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali pijanego kierowcę tira. 46-letni obywatel Rumunii miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna trzeźwieje w policyjnym areszcie.

We wtorekokoło godz. 22, na ul. Markiewicza w Miejscu Piastowym policjanci zatrzymali do kontroli kierującego ciężarowym volvo z naczepą. Pojazd poruszający się drogą krajową nr 19, nie posiadał prawego reflektora, miał uszkodzone lusterko i zderzak. Trudności z utrzymaniem prawidłowego toru jazdy kierowcy tira, zgłosił zaniepokojony świadek.

Funkcjonariusze zatrzymali i wylegitymowali kierującego ciężarowym volvo. Badanie stanu trzeźwości 46-letniego obywatela Rumunii, wykazało blisko 3 promile alkoholu w jego organizmie. Mundurowi ustalili, że chwilę przed zatrzymaniem kierujący pojazdem uszkodził znak drogowy oraz barierę energochłonną.

Policjanci uniemożliwili kierowcy dalszą jazdę, zatrzymali jego prawo jazdy i zabezpieczyli pojazd. Pijany 46-latek trafił do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu zostanie przesłuchany, a o jego przyszłości zadecyduje sąd.

KMP Krosno

08-10-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)