REKLAMA
REKLAMA

Kolejny wygrany sparing Ekoball-u. W piątek mecz z Siarką

Wynik nie odzwierciedla przebiegu spotkania, w którym całe 90 minut zdecydowanie przeważamy. Obie bramki tracimy przy stanie 0:3 w końcowej fazie meczu, przy dużym rozluźnieniu. Zagraliśmy dwiema różnymi jedenastkami w każdej z połów.

Wszyscy zagrali bardzo ambitnie i pozostawili po sobie niezłe wrażenie. Gra napawa dużym optymizmem przed startem ligi oraz Pucharu Polski. Najlepszy w drużynie gospodarzy – bramkarz Dariusz Półkoszek, który wychodził obronną ręką w niezliczonej ilości interwencji.

Bramkę w swym debiucie seniorskim zdobywa 15-letni wychowanek Brajan Milczanowski, który trenuje z pierwszym zespołem od dwóch tygodni, świetnie wkomponował się w zespół i z pewnością zgłoszony zostanie do rozgrywek ligowych. Również na listę strzelców wpisuje się 18-letni Krystian Kalemba, który wrócił po trzech latach do naszego Klubu. Wynik meczu otworzył z kolei nasz etatowy napastnik Sebastian Sobolak. Gratulujemy nie tylko strzelcom bramek, ale i całej drużynie zwycięstwa.

Przykład Krystiana oraz Brajana niech da do myślenia chłopakom (I RODZICOM przede wszystkim), którzy werbowani są przez różnej maści SMS – y (subwencja musi się zgadzać), omamieni telefonami różnych osób, że właśnie poprzez SMS kariera co najmniej do Bundesligi stoi otworem…. Później większość z nich zostawiona jest sama sobie…

W najbliższy piątek na sanockich Wierchach mecz z Siarką Tarnobrzeg.

MKS Arłamów Ustrzyki Dolne 2-3 Geo-Eko Ekoball Stal Sanok 2:3 (0:1)

Bramki dla sanoczan: Sebastian Sobolak, Krystian Kalemba, Brajan Milczanowski.

Skład: Mateusz Jagniszczak (Piotr Krzanowski 46), Konrad Kaczmarski (Sebastian Staszkiewicz 46), Piotr Lorenc (Wojtek Władyka 46), Larol Adamiak, Jakub Ząbkiewicz (Szymon Słysz 46), Łukasz Tabisz (Krystian Jaklik 46), Damian Baran, Damian Niemczyk (Dominik Pielech 60), Kamil Adamiak, (Brajan Milczanowski 60), Dawid Posadzki (Kamil Jakubowski 46), Sebastian Sobolak (Krystian Kalemba 46).

źródło: KS Ekoball

29-06-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)