REKLAMA
REKLAMA

Komu warto kupić kartę podarunkową?

 

Dawanie prezentów jest takie oczywiste. Lubisz uszczęśliwiać innych. Jednak czasami nie masz zupełnie pomysłu, jak np. podziękować koledze za pomoc w naprawie samochodu. Albo jaki prezent podarować koleżance z pracy, która została świeżo upieczoną mamą. Wtedy z pomocą przychodzi Ci karta podarunkowa. Sprawdź, komu warto ją podarować.

Czasami zakup prezentu dla bliskiej osoby przysparza ogromnego bólu głowy. Chodzisz po galerii i zastanawiasz się, co mogłoby sprawić jej radość. Odwiedzasz setki stron internetowych. Zastanawiasz się, czy siostra ucieszy się bardziej z nowej prostownicy do włosów, czy może jednak będzie wolała lokówkę? Wyjściem z takiej sytuacji jest najbardziej oczywisty podarek pod Słońcem! Kupujesz kartę z limitem zakupu do sklepu z małym AGD i siostra decyduje sama. Komu jeszcze warto podarować taki prezent? Przeczytaj.

Dla kogo karta podarunkowa?

Kartę prezentową możesz podarować właściwie każdemu. Przyjacielowi na urodziny, koleżance z pracy z okazji awansu, bratu w podzięce za okazaną pomoc w chorobie. Jeśli jest to dobrze przemyślany prezent, każdy się z niego ucieszy. Karta podarunkowa do sklepu z elektroniką sprawi radość zarówno sąsiadowi obchodzącemu 40. urodziny, jak i młodszemu bratu, który właśnie kupił swoje pierwsze mieszkanie. Ale nie tylko. To świetne rozwiązanie, gdy mama planuje wymianę lodówki i chcesz się do tego zakupu dołożyć. Zasilisz dla niej kartę prezentową na określoną kwotę. Ale to mama zadecyduje, który model wybierz i ile ostatecznie przeznaczy na zakup.

Karta podarunkowa to także świetny prezent dla osoby, której do końca nie znasz. Na przykład chcesz podziękować panu od informatyki, który pomógł Twojemu dziecku naprawić komputer. Z oczywistych względów nie chcesz wręczyć mu koperty z pieniędzmi. A taka karta… pomoże mu kupić sprzęt, o którym od dawna marzył.

 
Komu zdecydowanie wirtualny prezent nie przypadnie do gustu?

Niewątpliwie lepiej nie obdarowywać kartką prezentową osoby, która nie będzie miała zamiaru jej zrealizować. To rzadkie sytuacje, ale jeśli masz pewność, że karta nigdy nie zostanie wykorzystana, lepiej postaw na klasykę. Szczególnie jeśli planujesz zakup karty w formie elektronicznej. Wbrew pozorom istnieje jeszcze spora grupa ludzi, która boi się robić zakupy online. Zazwyczaj jako koronny argument podają oni, że „to trzeba zobaczyć/wypróbować”. Nic na siłę. W takiej sytuacji lepiej wybrać się na zakupy razem. Nie będzie niespodzianki? Trudno. Lepsze to niż nietrafiony prezent. No chyba, że skorzystasz z pomocy, na przykład tu: poradnik Media Expert. Możecie w nim sprawdzić między innymi ranking pralek czy dysków zewnętrznych i kupić to, co naprawdę Was zainteresuje.

Karta podarunkowa na wyjątkowe okazje – i nie tylko

Pisaliśmy już o tym, komu warto podarować kartę prezentową. Pewnie zastanawiasz się też, jaka okazja będzie odpowiednia. I znowu odpowiedź brzmi – w zasadzie każda. Nie ma święta, które nie lubiłoby prezentów. Chcesz uczcić zdany egzamin na prawo jazdy swojego syna? Świetnie! Podaruj mu spersonalizowaną kartę prezentową na gadżety do auta. Twoja przyjaciółka właśnie obroniła doktorat? Karta podarunkowa do księgarni będzie dla niej wymarzonym prezentem. A może koleżanka z pracy właśnie urodziła dziecko i nie wiesz, co jest potrzebne niemowlęciu? Karta z limitem na zakupy z pewnością ją ucieszy. Sama będzie mogła zdecydować, na co ją przeznaczy.

A może chcesz zrobić komuś prezent tak po prostu? Na przykład z okazji zbliżającego się Black Friday 2020. To podwójna okazja – do podarku i do szalonych zakupów. W czasie wyprzedaży podarujesz nie jeden, a dwa lub więcej prezentów. Pomyśl o tym. Z pewnością jest ktoś, komu przydało by się kilka nowych rzeczy upolowanych w atrakcyjnych cenach. A jeśli nie zdążysz z Czarnym Piątkiem, zawsze zostaje Ci Cyber Monday. To także dzień ogromnych obniżek cenowych. Wyprzedaże internetowe cieszą się coraz większą popularnością.

Teraz już wiesz, że karta podarunkowa to wyjątkowy prezent dla każdego. Możesz ją spersonalizować – dołączyć do niej życzenia lub wybraną grafikę – i sprawić odrobinę radości bliskim Ci osobom nawet bez specjalnej okazji!

Artykuł sponsorowany
materiały nadesłane

01-12-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook