REKLAMA
REKLAMA

Koszmarny wypadek. Roztrzaskany samochód i liczne obrażenia kierującej (ZDJĘCIA)

ZARSZYN / ODRZECHOWA / PODKARPACIE. Dziś przed godziną 8:00 na trasie pomiędzy Zarszynem a Odrzechową doszło do poważnego wypadku. Zgodnie ze wstępnymi ustaleniami policji, 37-letnia kierująca samochodem marki VW Sharan nie dostosowała prędkości i na łuku drogi zjechała do rowu. Samochód dachował i uderzył w drzewo. Poszkodowana była zakleszczona w pojeździe. Strażacy relacjonują, że doznała licznych obrażeń. Kobietę przewieziono do szpitala.

Służby otrzymały informację dzisiaj około godziny 7:40.

W miejscowości Posada Zarszyńska (droga Zarszyn-Odrzechowa) 37-letnia kierująca samochodem marki VW Sharan nie dostosowała prędkości i na łuku drogi zjechała do rowu. Samochód wywrócił się i uderzył dachem w drzewo. Kobietę przewieziono do szpitala. Podróżowała sama, była trzeźwa – relacjonuje asp. Izabela Rowińska-Ciępiel, oficer prasowy KPP Sanok.

Poszkodowana była zakleszczona pomiędzy słupkiem a drzewem. Strażacy przy pomocy narzędzi hydraulicznych ewakuowali kobietę z samochodu. Udzielili jej pierwszej pomocy, miała liczne obrażenia. Została przekazana zespołowi ratownictwa medycznego – uzupełnia mł. kpt. mgr Anna Kozłowska, oficer prasowy PSP Sanok.

Na miejscu interweniowały trzy zastępy PSP Sanok, po jednym z OSP Zarszyn i OSP Odrzechowa. Pomocy poszkodowanej udzielało Pogotowie Ratunkowe. Czynności mające na celu wyjaśnienie okoliczności zdarzenia wykonywali policjanci.

07-03-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)