REKLAMA
REKLAMA

Magda Adamiak gościnnie u Kasi Moś. Piękny utwór! (VIDEO)

Magda Adamiak gościnnie u Kasi Moś. Piękny utwór! (VIDEO)

O Magdalenie Adamiak z Bykowice pierwszy raz usłyszeliśmy w 2012 roku. Wtedy jako 23-letnia dziewczyna zajęła III miejsce w finale drugiej edycji programu X Factor. Zespół The Chance, w którym śpiewa do dziś, został stworzony jeszcze podczas etapów kwalifikacyjnych X Factora. Nie przeszkadza to jednak młodej wokalistce, kompozytorce i autorce tekstów występować gościnnie z innymi gwiazdami muzyki.

Magdalena Adamiak wzięła udział w projekcie wspólnie z Kasią Moś. Posłuchajcie utworu „Wait”.

video: youtube.com / Kasia Moś

„Wait” mówi o uczuciach, do których czasami trudno jest się przyznać, których często nie jesteśmy w stanie zrozumieć. To opowieść o wewnętrznej walce. Sporze racjonalności z prawdą, namiętności z konsekwencjami , serca z rozumem. Wreszcie, o prawie do popełniania błędów. Od najmłodszych lat, ze wszystkich stron jest nam „wmawiana” idylliczna miłość, pytanie tylko czy takowa w ogóle istnieje… Takie historie tworzą stereotypy. Stereotypowe podejście do życia nie jest nieprawdziwe, tylko niekompletne. Każda historia ma swój niepowtarzalny kształt.

foto: kadr z teledysku

Nie pozwólmy aby zewnętrzne poglądy kogokolwiek deprecjonowały naszą opowieść. To powinno dotyczyć wszystkich aspektów życia. Nie ma jednego słusznego wzorca zachowań. I na pewno nie ma przypadkowych ludzi i uczuć – czytamy w opisie utworu.

Na zdjęciu Magdalena Adamiak, foto: archiwum prywatne

Magdalena Adamiak pochodzi z Bykowiec (gmina Sanok). Jest absolwentką PSM II st. im. Wandy Kossakowej w Sanoku. Uczyła się w klasie akordeonu. Z muzyką związana jest od dziecka. Już od najmłodszych lat próbowała swoich sił na różnorodnych konkursach i festiwalach, choć tak naprawdę największą przygodą i ogromnym sukcesem jest jej udział w programie X Factor, w którym poznała dwie cudowne kobietki, a co tego było owocem to już dobrze wiecie. Lubuje się w muzyce gospel, r’n’b oraz pop. Jej wzorem wokalnym jest niewątpliwie Alicia Keys.

Zespół The Chance, w którym śpiewa, został stworzony w trakcie jednego z etapów kwalifikacyjnych do popularnego programu X Factor.

– My, czyli Agnieszka, Magda i Monika, zgłosiłyśmy się do programu jako solistki i na etapie wyłaniania czterdziestu najlepszych wykonawców, decyzją jurorów odpadłyśmy z dalszej rywalizacji. Okazało się jednak, że ci sami jurorzy zaproponowali nam stworzenie zespołu i już jako trio, nasz dalszy udział w eliminacjach. Co wpłynęło na taką decyzję jurorów? Otóż postanowili oni stworzyć zespół z trzech wokalistek o podobnej barwie głosu i ich zdaniem właśnie my do tego znakomicie się nadawałyśmy. Choć dotychczas praktycznie się nie znałyśmy, bez wahania podjęłyśmy wyzwanie jurorów i postanowiłyśmy wykorzystać szansę, jaką nam dano – tak dziewczyny wspominają wspólne chwile w programie X Factor.

 

08-10-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)